امروز: July 23, 2024

این طوفان، دودمانشان را به باد خواهد داد

سیاسی تاریخ انتشار: ۰۲/۰۷/۲۲ بدون نظر   25 بازدید

اندازه فونت    
این طوفان، دودمانشان را به باد خواهد داد

این طوفان، دودمانشان را به باد خواهد داد

یک هفته است که جهانیان به این باور رسیده اند که خانه ای که رژیم اشغالگر اسرائیل در فلسطین و نوار غزه و الخلیل و … به زور ساخته، از سست ترین خانه ها است و به زودی این خانه از پای بست ویران خواهد شد.

یک هفته است که دنیا به پیش بینی ولی امر مسلمین جهان ایمان آورده که اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید و این رژیم غاصب رفتنی است.

و یک هفته است ظالمان دنیا متوجه شده اند که در برابر هر طوفانی نمیتوان مقاومت کرد!

در این مدت رسانه های حقیقت طلب تمامی آنچه را که باید از حقیقت به گوش مردم دنیا برسانند، رساندند و همه دیدیم که چگونه اسرائیل -این رژیم کودک کش- با بمبهای فسفری و دیگر تجهیزات نظامی و … چه کشتار فجیعی را مرتکب شد و از آن طرف هم با انتشار تصاویر جعلی و کمک گرفتن از هوش مصنوعی، اخباری جعلی را به دنیا مخابره کرد تا مظلوم نمایی کرده و جای جلاد و شهید را عوض کند!

این طوفان، دودمانشان را به باد خواهد داد

البته طبیعی است حالا که توهمِ کاذبِ شکست ناپذیریِ اسراییل شکسته است، این اژدهای خونخوار به دست و پا زدن افتاده تا آخرین شانس خود را برای بزک کردن چهره گرگ صفت خود امتحان کند! اما باید بداند که ۷۵ سال جنایت، سانسور شدنی نیست و به قول رهبر انقلاب "آنهایی که همچنان قمار عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را برای خودشان سرمشق کار قرار میدهند، ضرر خواهند کرد و به قول اروپایی ها روی اسب بازنده شرط بندی میکنند!"

این وسط بینندگان و شنوندگان این فجایع و جنایات نیز باید تکلیف خود را مشخص کنند! اینجا حد وسط نداریم! تاریخ همان است، حسینی و یزیدی!

هم وزارت امور خارجه و دستگاه دیپلماسی کشور باید با رایزنی با سران کشورهای اسلامی و دیگر آزادی خواهان جهان، راهکارهای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و جلوگیری از ادامه این کشتارها را بررسی کند؛ هم گروههای اسلامی دیگر کشورها باید حمایت از فلسطین و برائت از اسرائیل را فریاد کنند؛ هم باید سازمانهای بین المللی حامی کودکان و زنان و هلال احمر و صلیب سرخ و سازمانهای حقوق بشری را تحریک به واکنش مثبت کرد؛ و هم فطرتهای خفته تمامی انسانهای آزادی خواه را باید بیدار کرد تا به ندای درونی خود گوش فرا دهند و بگویند به چه جرمی باید یک عده از مردم، سالهای سال به زور از خانه و سرزمین اجدادی خود بیرون رانده شوند و در مقابل، عده ای دیگر با گستاخی تمام، جای آنها را بگیرند و بمانند و بیرون هم نروند و هر ساز مخالفی را هم با گلوله و بمب و موشک پاسخ دهند!

ما که میدانیم آینده از آن مظلوم است و ظلم پایدار نخواهد بود و بالاخره زمین به وارثان اصلی آن خواهد رسید و بیگناهان انتقام خود را از مجرمین خواهند گرفت و تا آن روز چیزی نمانده است! اما آنها هم بدانند که این طوفان به این زودی به اتمام نخواهد رسید و تا نابودی نهایی اسرائیل غاصب، چونان گردبادی آنها را در هم خواهد پیچید ان شاءالله .

صفورا ترقی

برچسب ها:
مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
رفتن به ابتدای صفحه