ره‌آورد 365؛ مرجع اطلاعات بورس و فرابورس ایران

C:\Users\sajjad\Desktop\ریپورتاژ-2.jpg

سالهاست که وب‌سایت ره‌آورد 365 به‌عنوان یکی از مهمترین مراجع اطلاعات بازارهای سرمایه مطرح است. به گزارش گسترش نیوز این وب‌سایت هم‌اکنون با بیش از 400 هزار کاربر فعال روزانه اصلی‌ترین مرجع اطلاعات بورس و فرابورس ایران شناخته می‌شود.

تا چند سال پیش اگر کسی می‌گفت در سال 1399، پانزده میلیون نفر در ایران معامله‌گر فعال بازار بورس خواهند بود و 49 میلیون نفر هم با ثبت‌نام در سهام عدالت، کد بورسی خواهند گرفت، احتمالاً غیرممکن بود که حرفش را بپذیریم. ولی امروز این اتفاق افتاده است و پیش‌بینی می‌شود که روند ورود افراد و به‌تبع آن سرمایه‌های جدید به بازار سرمایه هم همچنان ادامه پیدا کند.

صدالبته این موضوع پشتوانه‌ای برای رونق بورس خواهد بود، ولی نباید این حقیقت را از نظر دور داشت که حتی در بازار مثبت و پررونق هم آنچه سودآوری معاملات را تضمین می‌کند، اطلاعات صحیح، علم معامله‌گری و شناخت بازار است.

یکی از مشکلاتی که اخیراً پیش آمده آن است که در شرایط حال حاضر که افراد زیادی با اطلاعات کم به این بازار وارد شده‌اند، کانال‌ها و منابع مختلفی برای دادن اطلاعات به مردم هم به‌وجود آمده‌اند که خیلی از آنها خودشان علم و آگاهی کافی برای راهنمایی دیگران را ندارند. تلخ‌تر آنکه بسیاری از آنها قصدی جز سوءاستفاده یا حداقل جلب‌‌توجه مخاطبین ندارند. این افراد با انتشار اطلاعات نادرست و تحلیل‌های غلط نه‌تنها به بازار بورس و سرمایه‌گذارانش کمکی نمی‌کنند، بلکه ممکن است موجب به باد رفتن دارایی افراد شوند.

در چنین شرایطی و در این هجوم اطلاعات از همه‌سو که تشخیص درست و نادرستیشان بسیار دشوار است، داشتن یک مرجع معتبر برای کسب اطلاعات از نان شب برای یک معمله‌گر مهم‌تر می‌شود!

یکی از مراجع معتبری که سالهاست در زمینه بورس اطلاعات دست اول را در اختیار مخاطبینش قرار می‌دهد وب‌سایت ره‌آورد 365 است. این وب‌سایت بیش از دو دهه سابقه فعالیت دارد و به‌جرأت می‌توان گفت هرآنچه که یک معامله‌گر بازار سرمایه نیاز دارد را در اختیارش می‌گذارد. داشتن بخش‌های متنوع اطلاعاتی، تحلیلی و آموزشی، ره‌آورد را به مرجع اول اطلاعات بورس و فرابورس ایران تبدیل کرده است.

C:\Users\sajjad\Desktop\2.jpg

در کنار همه امکاناتی که این سایت در اختیار کاربرانش می‌گذارد، یک بخش جذاب به نام گفتگو دارد که در آن افراد در مورد سهم‌های مختلف تحلیل‌های خود را ارائه می‌دهند و به تبادل‌نظر می‌پردازند. به این ترتیب هر کاربری می‌تواند با توجه به تحلیل‌های مختلف در مورد یک سهم، به دیدگاه درستی در ارتباط با آن برسد.

استفاده از این سایت‌های معتبر سرمایه‌گذاران بورس کمک می‌کند تا با داشتن اطلاعات معتبر بتوانند معملات سودآورتری را در این بازار انجام دهند.

تبلیغات متنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + پنج =