امروز: April 23, 2024

بیش از یک میلیون سند مسکن مهر فاقد رسمی هستند

اقتصادی تاریخ انتشار: ۰۲/۰۴/۱۹ بدون نظر   29 بازدید

اندازه فونت    
بیش از یک میلیون سند مسکن مهر فاقد رسمی هستند

بیش از یک میلیون سند مسکن مهر فاقد رسمی هستند

سید حسین موسوی گفت: معاملات قولنامه ای پر ریسک هستند چراکه امکان افزایش کلاه برداری در این بین وجود دارد.اکنون بخش زیادی از جامعه را به مرور درگیر خواهند شد و این موضوع بسیار افزایش یافته و از زمانی به بعد در دادگاه بررسی خواهد شد.

به گفته کارشناس مسکن، در بسیاری از مواقع شاهد آن بودیم که در حوادث طبیعی برخی از افراد اعلام می کردند این ملک خانه ما است، اما سندی برای آنها وجود نداشت و افراد زیادی برای این موضوع در گیر شده اند.

موسوی ادامه داد: هدف ما آن است که معاملات غیر رسمی برطرف شود و پیشنهاد ما ابطال تدریجی اسناد عادی است. برای اسناد رسمی جدید صدور،از زمانی به بعد این سند های جدید در برابر سند های عادی ارزشی نخواهند داشت.

او گفت: در حال حاضر بیش از یک میلیون واحد مسکن مهر سند ندارند و تا بیست سال بعد از گرفتن ملک سند دار نخواهند شد و با صدور این اسناد مردم را از این موضوع آگاه کنیم.چراکه بعد از آنکه پدیده های ایجاد می شود که باید در دادگاه ها پیگیر آن شویم.

او می گوید: پیشنهادمان این است که در این کار عجله ای صورت نگیرد، سند رسمی باید بسیار معتبر شود که مردم اعتماد کنند، ما باید یک نهضت سند رسمی داشته باشیم و سند رسمی مطلوب می شود و ابطال پذیر نیست و مردم خود می آیند و سند می گیرند‌.

بیش از یک میلیون سند مسکن مهر فاقد رسمی هستند

برچسب ها:
مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
رفتن به ابتدای صفحه