امروز: March 4, 2024

تخلیه فوری دو خوابگاه‌ دخترانه دانشگاه یزد

اجتماعی تاریخ انتشار: ۰۲/۰۹/۰۴ بدون نظر   14 بازدید

اندازه فونت    
تخلیه فوری دو خوابگاه‌ دخترانه دانشگاه یزد

تخلیه فوری دو خوابگاه‌ دخترانه دانشگاه یزد

با توجه به مشاهده مواردی از حشره «کنه» در خوابگاه‌های شقایق و مریم، کارشناسان بهداشت امور دانشجویی ضمن بازدید از محل‌های گزارش شده با بررسی میدانی و جلسه هماهنگی با شرکت سمپاش، طی دو روز، سمپاشی محل‌های گزارش شده به انجام رسید.

در همین راستا جلسات متعددی با حضور رییس دانشگاه یزد و مسئولان مربوطه برگزار شد و طی بازدید حضوری، بصورت میدانی فرایندهای صورت گرفته، مورد بررسی مجدد قرار گرفت و بر مواردی از جمله بهسازی و مرمت برخی فضاها و محل‌ها، قبل از هرگونه سمپاشی‌، به منظور اثر بخشی بیشتر فرایند سمپاشی تاکید شد.

حادثه

فرایند بهسازی محیطی شامل مسدود کردن فضاهای بیرونی خوابگاه‌ها برای عدم ورود کبوتر و بهسازی و مرمت شکاف‌های دیوار اتاق‌ها صورت گرفت.

به منظور انجام فرایند سمپاشی، جلسه برنامه‌ریزی تخلیه خوابگاه‌های مذکور و همچنین جلسه توجیهی با دانشجویان ساکن دو خوابگاه برگزار شد.

بر همین اساس با مساعدت معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی، غیبت کلاسی کلیه دانشجویان دختر ساکن در دو خوابگاه مریم و شقایق از تاریخ ۴ تا ۷ آذرماه دانشگاه یزد مجاز اعلام و مقرر شد دانشجویان خوابگاه‌های فوق که در شهرستان حضور دارند از صبح چهارشنبه ۸ آذرماه ۱۴۰۲ می‌توانند به خوابگاه مراجعه کنند.

براساس گزارش روابط عمومی دانشگاه یزد، فرایند سمپاشی خوابگاه با توجه به اسکان گروهی، به صورت برنامه زمان‌بندی و عمدتاً در زمان‌های بین نیمسال و تابستان انجام می‌شود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
رفتن به ابتدای صفحه