امروز: May 27, 2024

تمدید زمان ثبت سفارش کتاب‌های درسی دانش‌آموزان میان پایه

اجتماعی تاریخ انتشار: ۰۲/۰۳/۲۸ بدون نظر   33 بازدید

اندازه فونت    
تمدید زمان ثبت سفارش کتاب‌های درسی دانش‌آموزان میان پایه

تمدید زمان ثبت سفارش کتاب‌های درسی دانش‌آموزان میان پایه

محمد علوی‌تبار معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی اظهار کرد: ثبت سفارش کتاب‌های درسی دانش‌آموزان میان پایه تا 4 تیر1402 تمدید شد.

وی افزود: با توجه به اینکه 13 درصد دانش آموزان میان پایه تاکنون اقدام به سفارش کتاب درسی سال تحصیلی 1403 – 1402 نکرده اند، مهلت ثبت سفارش کتاب درسی در سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی به نشانی irtextbook.ir تا 4 تیر ماه 1401 تمدید شد تا دانش‌آموزان میان پایه (دوره ابتدایی پایه‌های دوم تا ششم و دوره اول متوسطه پایه‌های هفتم و هشتم و دوره دوم متوسطه پایه‌های یازدهم و دوازدهم) که به هر دلیل کتاب درسی خود را ثبت نکرده‌اند در این بازه سفارش کتاب درسی خود را ثبت کنند.

علوی‌تبار در مورد دانش‌آموزان میان پایه‌ای که تاکنون موفق به ثبت سفارش کتاب درسی نشده‌اند، یادآور شد: ضرورت دارد خانواده‌ها و مدارس در این فرصت زمانی سفارش دانش‌آموزان را در سامانه ثبت کنند، مسؤولیت بررسی، اطلاع‌رسانی و پیگیری سفارش دانش‌آموزان بر عهده مدارس است. معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی تصریح کرد: مطابق تقویم زمانی مندرج در شیوه‌نامه سفارش و توزیع کتاب‌های درسی سال تحصیلی ۱۴۰۳ – ۱۴۰۲ و اطلاع‌رسانی قبلی، زمان ثبت سفارش کتاب درسی دانش‌آموزان میان پایه در تاریخ 26 خردادماه به اتمام می رسد که اکنون به مدت 9 روز (از 27 خرداد تا 4 تیر ماه) تمدید شده است.

تمدید زمان ثبت سفارش کتاب‌های درسی دانش‌آموزان میان پایه

وی درخصوص سایر پایه‌های تحصیلی هم گفت: ثبت سفارش دانش‌آموزان ورودی پایه‌های اول، هفتم و دهم از پنجم تیرماه پس از ثبت نام در مدرسه و ثبت اطلاعات آنها در سامانه سیدا شروع خواهد شد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
رفتن به ابتدای صفحه