امروز: July 24, 2024

حماسه دوباره ایرانیان در‌محکومیت آمریکا و اسرائیل/ خط و نشان جوانان برای دشمنان+فیلم و عکس

سیاسی تاریخ انتشار: ۰۲/۰۸/۱۳ بدون نظر   27 بازدید

اندازه فونت    
حماسه دوباره ایرانیان در‌محکومیت آمریکا و اسرائیل/ خط و نشان جوانان برای دشمنان+فیلم و عکس

حماسه دوباره ایرانیان در‌محکومیت آمریکا و اسرائیل/ خط و نشان جوانان برای دشمنان+فیلم و عکس

راهپیمایی ۱۳ آبان امسال مردم باشکوه تر از گذشته در مقابل استکبار جهانی ایستادند و فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.در روزهایی که جنایت صهیونیستها علیه مردم غزه بر کسی پوشیده نیست، خروش ملت ایران در حمایت از فلسطین و استکبارستیزی بی نظیر بود.

این روز بزرگ و حماسه‌ساز، هرساله یادآور طنین فریادهای آزادی‌خواهی و عدالت‌گستری و ظلم‌ستیزی بت‌شکن زمان خمینی کبیر، علیه استکبار و استبداد جهانی است که انقلاب دوم در تسخیر جاسوسخانۀ آمریکا و شکست هیمنۀ پوشالی آمریکای جنایتکار و تروریست‌پرور توسط دانشجویان مسلمان پیروی خط امام، نام‌گذاری شد، و به‌عنوان نقطه پیوند برگ‌های زرین تاریخ آزادگی ملت بزرگ جلوه‌گر تابلوی زیبا از رشادت، بیداری، خردمندی و عقلانیت، وحدت و همدلی جلوه‌نمایی می‌کند.

اینک که ولیده نامشروع آمریکا، رژیم کودک‌کش صهیونیستی با تحمل شکست سنگین از رزمندگان فلسطینی تحقیر شده و با قساوت هر چه تمام تر، حملات وحشیانه و جنون‌آمیز را به مناطق غیر نظامی و بیمارستان‌ها توسعه داده و با زیر پا گذاشتن همه قوانین و حقوق بین‌المللی و با به کارگیری انواع سلاح‌های غیر متعارف سعی در ترمیم آبروی از دست رفته خویش دارد. غزۀ قهرمان با قدرت سلاح ایمان و مقاومت، حلاوت و شیرینی و پیروزی و ظفرمندی را با عملیات ترکیبی طوفان الاقصی رقم زده و با تازیانه الهی، ضربه غیر قابل ترمیم بر چهره سیاه و متعفن رژیم ضد انسانی و نژادپرست صهیونیستی و نظام‌های فکری زاینده آن وارد و در عرصه افکار عمومی جهان بی‌آبرو ساخته است.

مراسم یوم الله 13 آبان «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی»؛ به‌صورت سراسری در استان‌های کشور و بیش از 1200 شهر، با شعار محوری «نظم نو جهانی با نسل آرمانی»، از ساعت آغاز شد و ملت استکبارستیز ایران بار دیگر با نمایش وحدت و عظمت خود، به دشمن پاسخی کوبنده و قاطع خواهد داد.

حضور پرشور مردم کاشان در یوم‌الله 13 آبان زیر بارش رحمت الهی

خروش مردم کاشان در روز 13 آبان به ویژه حضور دانش‌آموزان در این روز و در حمایت از مردم مظلوم غزه و انزجار از آمریکا و اسرائیل جنایتکار در حالی صورت پذیرفت که باران رحمت الهی بر مردم این شهرستان نازل شده بود.باران رحمت الهی اگرچه زیبایی پاییز را به رخ مردم می‌کشید اما اندکی از اراده مصمم مردم را برای حضور پرشور کمرنگ نکرد و یوم‌الله 13 آبان در حالی در شهرستان کاشان برگزار شد که رحمت الهی بر سر مردم می‌بارید.

پیر و جوان، مرد و زن و کودک و نوجوان هر کدام به بهانه‌ای در مراسم روز 13 آبان شرکت کرده بود و با مشت‌های گرده کرده فریاد "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" را سر دادند و انزجار خود را از اسرائیل جنایکار و حامیان خود نشان دادند.مردم کاشان به ویژهه دانش‌آموزان پس از تجمع در میدان 15 خرداد این شهرستان مسیر راهپیمایی را از این میدان به سمت چهارراه آیت‌الله کاشانی راهپیمایی کردند و شعارهای متعددی نسبت به انزجار از آمریکا و اسرائیل سر داده شد.

حماسه حضور کرمانشاهیان در یوم‌الله 13 آبان

مراسم راهپیمایی یوم الله 13 آبان با حضور پرشور اقشار مختلف مردم، مسئولان، دانش آموزان و دانشجویان، کسبه و بازاریان و نیروهای نظامی و انتظامی از چهار راه اجاق تا میدان آزادی کرمانشاه برگزار شد.در این مراسم باشکوه، مردم انقلابی کرمانشاه با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر استکبار» تنفر و انزجار خود را از دشمنان انقلاب اسلامی و سران استکبار نشان دادند.

شرکت کنندگان در مراسم راهپیمایی 13 آبان همچنین با شعارهای «الله اکبر خامنه‌ای رهبر»، «ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده»، «این همه لشکر آمده به عشق رهبر آمده»، «وای اگر رهبرم حکم جهادم دهد» و «بسیجی و دلاوریم، پیرو خط رهبریم» بار دیگر با آرمان‌های انقلاب و رهبری تجدید عهد و پیمان کردند.

«دانشجو می‌میرد، ذلت نمی‌پذیرد»، «هیچ غلطی نمی‌کند آمریکا، هیچ غلطی نمی‌کند اسرائیل» و «نه سازش نه تسلیم، نبرد با آمریکا» از دیگر شعارهای سرداده شده توسط جمعیت انبوه حاضر در مراسم راهپیمایی یوم الله 13 آبان در کرمانشاه بود.

شکوه راهپیمایی 13 آبان در ‌استان زنجان

راهپیمایی 13 آبان دقایقی قبل از چهارراه امیرکبیر کبیر به سمت میدان انقلاب آغاز شد. امروز در 13 آبان دانشجویان، دانش‌آموزان، کارگران و کارمندان، مرد و زن، پیرو و جوان و همه اقشار جامعه در استان زنجان همزمان با سراسر کشور در جمعی گرد هم آمدند تا صدای اعتراض خود را نسبت به سیاست‌های استکباری آمریکا به گوش جهانیان برسانند.

مردم پایتخت شور و شعور حسینی که در عزاداری‌های سید و سالار شهیدان پیام آزادی‌خواهی و ظلم‌ستیزی را با حضور گسترده خود به دنیا اثبات کردند این بار نیز به خیابان‌ها آمدند تا ضمن تجدید پیمان با آرمان‌های امام راحل و شهدا، پیام انقلاب اسلامی را فریاد بزنند و جنایات رژیم صهیونیستی در منطقه را محکوم کنند.

علاوه بر شهر زنجان، راهپیمایی 13 آبان همزمان در دیگر شهرستان‌های استان آغاز شده و در حال برگزاری است. مردم ابهر از چهارراه امام حسین (ع) تا مسجد جامع، مردم خرمدره از میدان امام حسین(ع) به سمت چهارراه قائم (عج)، مردم شهر قیدار از میدان شهدا تا میدان معلم، مردم شهر سلطانیه از مقابل مسجد فاطمه الزهرا(س) تا مزار شهدا، مردم شهید پرور طارم از میدان امام علی(ع) تا مصلای نماز جمعه آب‌بر، مردم زرین‌آباد شهرستان ایجرود از مقابل سپاه ناحیه تا میعادگاه نماز جمعه و مردم شهر ماهنشانی از مقابل مسجد ولی‌عصر(عج) و از پارک شهدای گمنام راهپیمایی خود را آغاز کرده‌اند.

حماسه دوباره ایرانیان در‌محکومیت آمریکا و اسرائیل/ خط و نشان جوانان برای دشمنان+فیلم و عکس

حماسه‌آفرینی گیلانیان در راهپیمایی 13 آبان زیر بارش رحمت الهی

امروز 13 آبان 1402 روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، دیار باران سرزمینِ گیلان بار دیگر شاهد حماسه‌سازی گیله‌مردان و گیله‌زنان بود.قدم‌هایی که زیر بارش رحمت الهی در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب و دفاع از ملت مظلوم فلسطین و اعلام انزجار از وحشی‌گری‌های صهیونیست‌ها‌ برداشته شد؛ باید این قدم‌ها را که آمده‌اند برای حماسه‌سازی بوسید؛ قدم‌هایی که خوب بلدند حماسه‌آفرینی کنند؛ فرقی ندارد باران باشد یا برف، حتی سنگ هم از آسمان ببارد، خواهند آمد و این حضور را به رخ جهانیان خواهند کشید.

هرچه می‌گذشت شدت بارش باران بیشتر می‌شد؛ لباس مردم و نوجوانان و جوانانی که در راهپیمایی حضور پیدا کرده بودند، کاملاً خیس شده بود و بعضی‌ که غافلگیر شده بودند و چتر همراه نداشتند نیز قطرات باران محکم به سر و صورت‌هایشان می‌خورد اما در همان حالت مشت‌های گره کرده خود را بالا آورده و "مرگ بر اسرائیل" و "مرگ بر آمریکا" را محکم فریاد می‌زدند.آری اینجا دیار گیلان و دیار میرزا کوچک‌خان جنگلی و دیار حماسه‌سازی است و این‌ حماسه‌های زیبا باید در حافظه تاریخی این سرزمین حفظ شود.

خروش مردم قم در روز جهانی استکبارستیزی

همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی یوم الله 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با شعار نظم نو جهانی با نسل آرمانی در قم برگزار شد.در این مراسم، مردم به ویژه جوانان و دانش آموزان قمی با حضوری باشکوه از ساعت 10 از مصلای قدس به سمت میدان جانبازان، خیابان شهدا، خیابان ارم و حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) راهپیمایی کردند.

در راهپیمایی امسال با توجه به حوادث اخیر فلسطین، شعار مرگ بر اسرائیل بیشتر شنیده می‌شد. شرکت کنندگان در راهپیمایی 13 آبان، جنایات رژیم صهیونیستی در غزه تحت حمایت آمریکا را محکوم کردند.

خشم انقلابی مردم خراسان شمالی در یوم‌الله 13 آبان

همزمان با سراسر کشور راهپیمایی بزرگ و پرشور یوم‌الله 13 آبان در شهرهای مختلف استان خراسان شمالی از صبح امروز آغاز شد. دانش‌آموزان و مردم انقلابی سراسر استان همزمان با یوم‌الله 13 آبان فریاد استکبارستیزی و مرگ بر آمریکا را در سراسر استان فریاد زده و خشم و انزجار خود را از تحریم‌های جدید آمریکای جنایتکار اعلام کردند. راهپیمایی 13 آبان سال 1402 امسال در 54 نقطه شهری و روستای استان خراسان شمالی و با خشم انقلابی امت اسلامی از جنایات رژیم کودک اسرائیل برگزار شد.

مردم بجنورد نیز از ساعاتات ابتدایی صبح امروز با حضور در میدان شهید، راهپیمایی 13 آبان را آغاز کرده‌اند، دانش آموزان بجنوردی با حضور پرشکوه خود در این راهپیمایی از مسئولان خواستند در برابر خواسته‌های نابه حق استکبار جهانی ایستادگی کنند.در این راهپیمایی پرشور اقشار مختلف مردم و به ویژه جوانان دهه 80 و دانش آموزان دهه نودی با تاکید بر ذات استکباری و کودک کش رژیم ایالات متحده آمریکا بر توقف فوری حملات صهیونیستها به مردم و کودکان بی‌پناه غزه تاکید کردند.

اهل تسنن استان خراسان شمالی در کنار کرمانج ها و ترکمن های غیور و مرزدار این استان، حضوری حماسی و چشمگیر در این راهپیمایی داشتند.مراسم راهپیمایی 13 آبان در شیروان، اسفراین، مانه و سملقان، راز و جرگلان، گرمه و جاجرم نیز با شور و حرارتی خاص و تحت تاثیر جنایات اخیر رژیم کودک کش اسرائیل در حال برگزاری است.

حماسه دوباره ایرانیان در‌محکومیت آمریکا و اسرائیل/ خط و نشان جوانان برای دشمنان+فیلم و عکس

خون‌خواهی ‌لرستانی‌ها برای کودکان غزه/ اینجا عاشورایی دیگر است

پلاکاردهای شعار «مرگ بر آمریکا» را در دست گرفته‌اند و هر لحظه جمعیتشان بیشتر می‌شود. حسین مشت‌هایش را گره‌کرده به بالای سر می‌آورد. 13 سال دارد و‌ حالا در 13 آبان، مثل شهید حسین فهمیده، 13 سالگی‌اش را به میدان آورده‌است.میدان امروز، اما فرق دارد. خبری از توپ و تانک و مسلسل نیست. حسین می‌گوید که میدان امروز جهاد است، جهاد برای کودکان غزه و برای تمام کودکانی که زیر موشک‌های اسرائیل بی‌سر شده‌اند، بی‌سایه و بی‌پناه.

جمعیت دانش‌آموزان زیادتر می‌شود و حسین هم در میان انبوه آنان به راهپیمایی می‌پیوندد، چونان قطرهٔ بی‌طاقت دریا، چونان آرزوهای کوچکی که اسباب‌بازی‌هایش را برای کودکان غزه به‌همراه آورده‌است.برخی گروه‌های دانش‌آموزی در حاشیهٔ راهپیمایی 13 آبان در خرم‌آباد سرودهای انقلابی را اجرا کردند. پیراهن‌های سفید و پیشانی‌بندهای سبز «یا حسین» از آنان روایتگران فتح ساخته‌است. صدای تک‌خوان که بیشتر می‌شود، شعار «مرگ بر آمریکا» به آسمان می‌رود.

طنین "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" در دیار قومس‌

مردم انقلابی و استکبارستیز سمنان امروز با حضور حماسی و با شکوه خود بار دیگر مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی زدند.امروز بیش از 20 هزار نفر از مردم سمنان به خیابان آمدند و شعارهای مرگ بر "مرگ بر آمریکا" و "مرگ بر اسرائیل" سردادند و انزجار خود را از رژیم غاصب و کودک‌کش صهیونیستی و آمریکای جنایتکار اعلام کردند.حضور پررنگ مردان و زنان از پیر و جوان گرفته در این راهپیمایی مشهود بود و همه آمده بودند تا بگویند روز نابودی اسرائیل غاصب و کودک‌کش نزدیک است.

راهپیمایی 13 آبان ماه امروز در سراسر استان سمنان به صورت گسترده برگزار شد و مردم ولایت‌مدار و استکبارستیز استان سمنان یکصدا امروز مرگ بر اسرائیل و آمریکا سردادند و انزجار و دشمنی خود با استکبار جها‌نی را اعلام کردند.

شکوه راهپیمایی ضداستکباری 13 آبان در سراسر آذربایجان‌غربی

دانش‌آموزان و دانشجویان سراسر استان آذربایجان‌غربی همزمان با سالروز مبارزه با استکبار، با برگزاری راهپیمایی ضمن ابراز همدردی با مردم غزه، برائت خود از آمریکا و اسرائیل را به نمایش گذاشتند.به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، صبح امروز و همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی دشمن شکن و ضداستکباری به مناسبت یوم‌الله 13 آبان ماه با حضور پرشور دانش آموزان، دانشجویبان و اقشار مختلف مردم در ارومیه و سراسر شهرستان‌های آذربایجان‌غربی برگزار شد.

در این راهپیمایی، حاضران با سردادن شعارهایی نظیر «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» ، «مرگ بر استکبار» برائت خود از خوی استکباری کشورهای ظالم را نشان دادند و با مردم مظلوم غزه اعلام همدردی کردند.همچنین در این راهپیمایی، پرچم رژیم موقت اسرائیل و عروسک نتانیاهو توسط بسیجیان دانش آموز به آتش کشیده شد.

طنین فریاد "مرگ بر آمریکا" در زادگاه بنیانگذار انقلاب

مراسم راهپیمایی یوم‌الله‌ 13 آبان با حضور پرشور مردم مومن و ولایت‌مدار استان مرکزی در شهرهای دوازده‌گانه استان در محکومیت جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی و حمایت از مظلومیت مردم فلسطین آغاز شد.مراسم راهپیمایی این روز با حضور پرشور دانش‌آموزان اراکی و اقشار مختلف مردم، خانواده معظم شهدا، طلاب و روحانیون، دانشجویان، کسبه و بازاریان و.. از میدان شهدا تا مصلی بیت‌المقدس اراک آغاز شد.

راهپیمایی روز 13 آبان با شعار « نظم نو جهانی با نسل آرمانی» در استان مرکزی و شهر اراک به عنوان مرکز استان، همزمان با سراسر کشور آغاز شده و راهپیمایان با در دست داشتن بنرها و پلاکاردهایی با نوشته‌هایی همچون «آمریکا شیطان بزرگ‌است»، «پایان اسرائیل فرا رسیده» و با شعارهای «مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و مرگ بر فتنه‌گر» در این مراسم حضور به هم رسانده‌اند، همچنین مردم ولایت‌مدار اراک و استان مرکزی در حمایت از مردم مظلوم غزه پرچم‌های فلسطین را در دست ‌گرفته و علیه جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی در حال شعار سر دادن هستند.

دانش‌آموزان اراکی در روز 13 آبان هر ساله حضور پررنگی در مراسم راهپیمایی دارند اما امسال این حضور، رنگ و بوی دیگری دارد و بسیار پررنگ‌تر از همیشه است. دانش‌آموزان اراکی و نسل دهه هشتادی‌ها امسال علاوه بر حضور پررنگ در مراسم راهپیمایی، مسئولیت اجرایی و انتظامی بخش‌هایی از مراسم را بر عهده دارند‌.

فریاد "مرگ بر اسرائیل" در سراسر استان خراسان جنوبی

مردم غیور استان خراسان جنوبی همگام با وزیر فرهنگ و ارشاد، امروز شنبه همزمان با سراسر کشور با حضور پرشور در مراسم راهپیمایی 13 آبان با شعار «نظم نوین جهانی با نسل آرمانی»، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام و رهبر انقلاب، نفرت و انزجار خود را از سیاست‌های استکبار جهانی و رژیم کودک‌کشی صهیونیستی اعلام کردند.

راهپیمایی 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در بیرجند مرکز استان خراسان‌جنوبی ساعت 9 صبح امروز از میدان ابوذر به سمت میدان قدس برگزار شد.

حاضران با در دست داشتن پرچم مقدس ایران و پلاکاردهایی با مضامین «مرگ بر استکبار» و «لبیک یا خامنه‌ای» شور و شعور ملت شهیدپرور بیرجند را بار دیگر به نمایش گذاشتند.

راهپیمایان با حمل پلاکارد و پارچه نوشته و سر دادن شعارهای انقلابی و حماسی، سیاست‌های مداخله گرایانه آمریکا و رژیم کودک‌کش صهیونیستی در ارتباط با ملت ایران، مردم بی دفاع و بی‌پناه فلسطین و غزه را محکوم کردند.

حضور پرشور کهگیلویه و بویراحمد‌ها در راهپیمایی 13 آبان

مراسم راهپیمایی با شکوه 13 آبان، همزمان با سراسر کشور در نقاط مختلف کهگیلویه و بویاحمد با حضور پرشور و شعور آحاد مختلف مردم بویژه جوانان برگزار شد و تصویر دیگری از استکبار ستیزی و مظلوم دوستی مردم این دیار را به نمایش گذاشته شد.مردم کهگیلویه و بویراحمد با حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله 13 آبان و سر دادن فریاد" الله اکبر"، "مرگ بر آمریکا"، "مرگ بر اسرائیل" و … بر تداوم راه استکبار ستیزی و مقابله با ظالمان دنیا و حمایت از مظلومان عالم تاکید کردند.

حضور پرشور و حماسی دانش آموزان، دانشجویان و آحاد مختلف مردم در راهپیمایی روز 13 آبان امسال جلوه خاصی به این آیین بخشیده است. مردم این دیار امروز با حضور پرشور و معنادار، حمایت خود را از آرمان‌های انقلاب اسلامی اعلام کردند.

شکوه راهپیمایی 13 آبان در سیستان و بلوچستان‌

اجتماع مردمی یوم‌الله 13 آبان همزمان با سراسر کشور به طور همزمان در شهرستان‌های مختلف پایتخت وحدت ایران اسلامی، استان پهناور سیستان و بلوچستان برگزار شد.

امسال اما این راهپیمایی این راهپیمایی در پی حملات جنون‌آمریز رژیم کودک‌کش صهیونیستی با حضوری گسترده‌تری از اقشار مختلف به ویژه نوجوانان و جوانان همراه بود.در زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان راهپیمایی از ساعت 9 صبح با تجمع مردمی در محل میدان آزادی آغاز شد و در ادامه مردم در مسیر میدان آزادی تا تقاطع خیابان‌های آزادی و مصطفی خمینی راهپیمایی کردند.

مردم شیعه و سنی استان سیستان و بلوچستان بار دیگر با سر دادن شعارهای " مرگ بر آمریکا" و " مرگ بر اسرائیل" و "مرگ بر استکبار" خشم و انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام و بر مقابله با ظالمان دنیا و حمایت از مظلومان عالم تاکید کردند.این حضور اقشار مختلف شیعه و سنی دست در دست یکدیگر و با مشت‌های گره کرده، علاوه بر نمود درخشانی از خشم و انزجار علیه مستکبران عالم و در رأس آنها آمریکای جنایتکار و رژیم غاصب صهیونیستی، جلوه‌ای ویژه از وحدت را به نمایش گذاشت.

خروش ‌اهوازی‌ها‌ علیه استکبار جهانی در گرمای طاقت‌فرسا

امروز بوی حماسه و غرور در کوچه پس کوچه‌های شهر اهواز دل وجان آدمی را صفا می‌داد؛ کودکان، نوجوانان، جوانان، زنان و مردان، پیر و جوان همه آمده بودند تا به مستکبران هشدار دهند تا نسل جوان انقلاب اسلامی به پیروی از رهبر معظم انقلاب تا پای جان به پای انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.

دانش‌آموزان از ابتدای صبح در پادادشهر اتوبان آیت الله بهبهانی را با پرچم‌های ایران که در دست داشتند، آذین بندی کرده بودند و لحظه شماری می‌کردند تا راهپیمایی یوم الله 13 آبان آغاز شود؛ شور و هیجان در چشمانشان موج می‌زد و هیجان وصف‌ناپذیری داشتند.

لحظه موعود فرا رسید و آحاد شهروندان همراه با نوجوانان و جوانان با مشت‌هایی گره کرده غریو «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» را سر دادند و انزجار خود از دشمنان اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نشان دادند

شکوه حضور همدانی‌ها در راهپیمایی 13 آبان

پیش از ظهر امروز همزمان با سراسر کشور راهپیمایی یوم الله 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با حضور پر شور و شوق دانش آموزان همدانی و با هدف دفاع از مردم مظلوم غزه از میدان فلسطین به سمت پیاده راه میدان امام خمینی آغاز شد.

دانش آموزان دسته دسته خود را به میعادگاه رسانده و با سر دادن شعارهایی مانند مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل شور و نشاط مضاعفی به راهپیمایی بخشیدند.مردم همدان نیز خود را از نقاط مختلف به محل آغاز راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار رساندند و نام خود را زمره حامیان از مردم غزه ثبت کردند.

شرکت کنندگان در راهپیمایی با در دست داشتن پرچم های فلسطین و حزب الله لبنان و همچنین پلاکاردهای با شعارهای استکبار ستیزانه، انزجار خود از استکبار جهانی را به نشان دادند.حاضران در راهپیمایی 13 آبان با تکان دادن پرچم های پر افتخار ایران عزیز، علاقه خود به وطن را ابراز کردند.

حضور با شکوه یزدی‌ها در راهپیمایی 13 آبان

مردم ولایتمدار یزد امروز با حضور در راهپیمایی 13 آبان، انزجار و دشمنی خود با استکبار جها‌نی را اعلام کردند.در این راهپیمایی که در نقاط مختلف استان یزد برگزار شد، شرکت کنندگان که بخش قابل توجهی از آنها را دانش آموزان تشکیل می‌دادند اعلام کردند که تا آخرین نفس در برابر استکبار جهانی ایستادگی کرده و هیچ زمانی تن به ذلت و خواری کوتاهی در برابر استکبار نخواهند داد.

دانش آموزانی هم که در این مراسم حضور داشتند به صورت یکصدا شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس، مرگ بر منافقین و کفار و درود بر رزمندگان اسلام را سر دادند.بسیاری از مردمی که در این مراسم حضور داشتند پلاکاردهایی در حمایت از مردم مظلوم غزه و فلسطین در دست داشتند و اعلام کردند که هرگونه کمک و همراهی که برای حمایت از مردم مظلوم غزه نیاز باشد انجام خواهند داد.همزمان با یزد، در شهرستان های مهریز، میبد، اشکذر، اردکان، میبد، زارچ، تفت، ابرکوه، بهاباد، خاتم و مروست هم راهپیمایی با شکوه مردم در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و اعلام انزجار از استکبار جهانی برگزار شد.

اعلام ‌انزجار ‌‌مشهدی‌‌ها از آمریکا در روز ملی استکبارستیزی‌

امروز همزمان با روز ملی مبارزه با استکبارجهانی و راهپیمایی یوم‌الله 13آبان که با شعار محوری "نظم نوین جهانی با نسل آرمانی همراه است؛ مردم همیشه در صحنه مشهدمقدس نیز با حضور پر شور خود در عرصه میدان بسیج جمع شده اند تا حماسه ای دیگر را رقم بزنند حماسه ای که از جنس وحدت و همدلی، مبارزه با استکبارجهانی، محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی و فریاد خون خواهی و نسل کشی مردم بی دفاع غزه در برابر سکوت جهانی است.

رفته رفته بر اجتماع مردم مشهد در عرصه میدان بسیج افزوده می‌شود راهپیمایانی که از نسل‌های مختلف انقلاب از دهه پنجاهی‌ها گرفته تا دهه نودی‌ها همه حضور دارند ؛ پرچم فلسطین در کنار پرچم ایران در دستان راهپیمایان خودنمایی می‌کند و یکی از زیباترین صحنه‌های امروز قطعا همین همبستگی با ملت فلسطین است که جهانیان نظاره خواهند کرد.

دانش اموزان با در دست داشتن پلاکاردهایی جنایات رژیم صهیونیستی و حمایت آمریکا از این نسل کشی‌ها را محکوم می‌کنند و با در دست داشتن پرچم‌های ایران، فلسطین و گروه‌های مقاومت با شعار «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» «نه سازش، نه تسلیم، نبرد با آمریکا»، خشم و انزجار خود را از کودک‌کشی آمریکایی‌های جنایتکار و رژیم خبیث صهیونیستی نشان می‌دهند.

حضور معنادار مردم کردستان در راهپیمایی 13 آبان

راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، صبح امروز (13 آبان) در استان کردستان همزمان با سراسر کشور با شعار " نظم نو جهانی، با نسل آرمانی، برگزار شد.این مراسم امروز با حضور گسترده اقشار مختلف مردم از جمله دانش‌آموزان، معلمان، مسئولان استانی در سنندج از میدان آزادی تا میدان انقلاب این شهر برگزار و راهپیمایان با سردادن شعار مرگ بر آمریکا، اوج انزجار خود را از استکبار جهانی نشان دادند.

جمعی از دانش‌آموزان در این راهپیمایی پلاکاردهایی با مضامین مرگ بر اسراییل، مرگ بر آمریکا، 13 آبان ،یوم الله و جانم فدای رهبر در دست داشتند.در این مراسم مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی؛ استاندار، فرماندهان سپاه بیت‌المقدس، انتظامی، مرزبانی و بسیج و امام جمعه سنندج نیز در جمع مردم و در کنار دانش‌آموزان حضور داشتند و با مشت‌های گره‌کرده همزمان شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر می‌دادند.

شکوه حضور اردبیلی‌ها در راهپیمایی 13 آبان

سیزده آبان که در مبارزه و قیام دانش آموزان متعهد و بیدار بر ضد رژیم شاه و حامیان آن به ویژه استکبار جهانی ریشه دارد، نشانه آن است که این قشر آگاه و متعهد، در راه رسیدن به اهداف والا و عظیم انقلاب اسلامی، چه در زمان طاغوت و چه پس از پیروزی شکوه مند انقلاب اسلامی، از هیچ کوششی فروگذار نکرده است.

شرکت کنندگان در راهپیمایی از همه شهرستان‌ها و شهره‌ها و بخش‌های و از جای جای استان دارالارشاد اردبیل، با در دست داشتن پرچم ایران اسلامی، پلاکاردها، آدمک‌ها و بنرها همچون «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»،«کودک کش مرگت باد»، «لبیک یا خامنه‌ای لبیک یا حسین است»، «لبیک یا خامنه‌ای‌» «مطیع امر رهبریم »، « ما تا آخر ایستاده‌ایم»، «لبیک یا نصرالله»، «ملت ما بیدار است از استکبار بیزار است»،«کون فیکون می‌کنیم»«حسین حسین شعار ماست شهادت افتخار ماست»«هیهات من‌الذله»«یا ایهاالمسلمون اتحدو اتحاد»

امروز در استان دارالارشاد اردبیل دانش آموزان، دانشجویان و قشرهای مختلف مردم از زن و مرد، پیر و جوان به صحنه آمدند تا با سر دادن فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل، یک بار دیگر کاخ ظلم مستکبران را به لرزه درآورند.

خروش ‌اهوازی‌ها‌ علیه استکبار جهانی در گرمای طاقت‌فرسا

امروز بوی حماسه و غرور در کوچه پس کوچه‌های شهر اهواز دل وجان آدمی را صفا می‌داد؛ کودکان، نوجوانان، جوانان، زنان و مردان، پیر و جوان همه آمده بودند تا به مستکبران هشدار دهند تا نسل جوان انقلاب اسلامی به پیروی از رهبر معظم انقلاب تا پای جان به پای انقلاب اسلامی ایستاده‌اند.

دانش‌آموزان از ابتدای صبح در پادادشهر اتوبان آیت الله بهبهانی را با پرچم‌های ایران که در دست داشتند، آذین بندی کرده بودند و لحظه شماری می‌کردند تا راهپیمایی یوم الله 13 آبان آغاز شود؛ شور و هیجان در چشمانشان موج می‌زد و هیجان وصف‌ناپذیری داشتند.لحظه موعود فرا رسید و آحاد شهروندان همراه با نوجوانان و جوانان با مشت‌هایی گره کرده غریو «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» را سر دادند و انزجار خود از دشمنان اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نشان دادند

طنین ‌فریاد مرگ بر آمریکا از کنار خلیج‌ فارس

همزمان با 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش‌آموز صبح امروز مراسم راهپیمایی استکبارستیزی با حضور اقشار مختلف مردم از میدان شهید رئیس علی دلواری بوشهر در حاشیه خلیج فارس آغاز شد.در این مراسم که نماینده ولی فقیه در استان، امام جمعه، استاندار، خانواده معظم شهدا، جوانان، نوجوانان و دیگر اقشار مردم حضور دارند با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل مسیر راهپیمایی را طی کردند.

مسیر راهپیمایی 13 آبان در بوشهر از خیابان رئیس علی دلواری به سمت میدان قدس و خیابان امام خمینی (ره) ادامه یافت و شرکت‌کنندگان با شعارهای سیزدهم آبان ماه، صلابت ملت است – روز شکست کفر و عزت این امت است / مثلث شوم و پلید ابلیس – آمریکا، اسرائیل و انگلیس / جنایت منطقه زیر سر آمریکاست – کشتار و قتل و غارت ماهیت آمریکاست / وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد، ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد / با غزه همدردیم ، آماده نبردیم / ماییم و جنگ با دیو، از غزه تا تل‌آویو / پیروزی با حماس است ، اسرائیل در هراس است / فلسطین پیروز است ، اسرائیل نابود است جنایات آمریکا و اسرائیل و حامیان آنان را در فلسطین محکوم کردند.

حضور حماسی مردم گلستان در راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان

همزمان با سیزدهم آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، راهپیمایی گسترده اقشار مختلف مردم به ویژه دانش آموزان در 40 نقطه در استان گلستان آغاز شد.در طول مسیر، راهپیمانان با سر دادن شعارهایی، بار دیگر با آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق می‌بندند.

دانش‌آموزان با شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل و هیهات من‌الذله بار دیگر همچون سال‌های گذشته نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی و ایادی خونخوارش نشان می‌دهند.

در این آیین ضد استکباری مردم شهرها و بخش‌های مختلف استان گلستان هم یکپارچه و متحد با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل بار دیگر نفرت و تنفر خود را از استکبار جهانی به دنیا اعلام کردند.شرکت‌کنندگان در این آئین ملی علاوه بر سر دادن شعار با پارچه نوشته‌ها و پلاکاردهایی که در دست داشتند، انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند.

شکوه حضور اصفهانی‌ها در راهپیمایی 13 آبان

مراسم راهپیمایی یوم‌الله‌ 13 آبان با حضور پرشور مردم مومن و ولایت‌مدار استان اصفهان در میدان امام(ره) در محکومیت جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی و حمایت از مظلومیت مردم فلسطین آغاز شد.

مراسم راهپیمایی این روز با حضور پرشور دانش‌آموزان اصفهانی و اقشار مختلف مردم، خانواده معظم شهدا، طلاب و روحانیون، دانشجویان، کسبه و بازاریان و.. در میدان امام(ره) آغاز شد.

راهپیمایی روز 13 آبان با شعار « نظم نو جهانی با نسل آرمانی» در اصفهان همزمان با سراسر کشور آغاز شده و راهپیمایان با در دست داشتن بنرها و پلاکاردهایی با نوشته‌هایی همچون «آمریکا شیطان بزرگ‌است»، «پایان اسرائیل فرا رسیده» و با شعارهای «مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل و مرگ بر فتنه‌گر» در این مراسم حضور به هم رسانده‌اند.

طنین فریاد استکبارستیزی از دیار خلیج فارس

مراسم یوم‌الله 13 آبان «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی» با حضور آحاد مردم همیشه در صحنه، دانش‌آموزان و دانشجویان استان هرمزگان در سراسر این خطه برگزار شد.

در بندرعباس این مراسم از ساعت 9 صبح از میدان امام خمینی (ره) تا پارک شهید دباغیان آغاز شد، سخنران این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین عباس محمد حسنی رئیس سازمان عقیدتی و سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران است.

راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان در استان هرمزگان کاملا ضد صهیونیستی برگزار شدو حاضران در این راهپیمایی شعارهایی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و اعلام انزجار از اقدامات بزدلانه رژیم جعلی صهیونیستی و امریکای جنایتکار سر دادند.

فریاد استکبارستیزی مردم شیراز در راهپیمایی ‌

13 آبان‌ماه نقطه عطفی در مبارزه ملت ایران با استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جهانخوار است که به فرموده رهبر معظم انقلاب این روز به یک معنا روز دانش‌آموز، به یک اعتبار روز دانشجو و به معنای دیگر روز استواری ملت ایران در مقابل توطئه‌های استکبار جهانی است.

صبح امروز به مناسبت سالروز شهادت شهید حسین فهمیده و هفته بسیج دانش آموزی برای همصدا شدن دانش‌آموزان ایرانی با شهدای دانش‌آموزان غزه، زنگ استکبارستیزی به صورت هماهنگ در مدارس استان فارس به صدا درآمد.

اقشار مختلف مردم در سراسر استان فارس و در 150 نقطه در راستای گرامیداشت روز استکبارستیزی فریاد مرگ بر آمریکا سر می‌دهند. همچنین راهپیمایی و تجمع مردم انقلابی و شهیدپرور و همیشه در صحنه شیراز از میدان شهدا (فلکه شهرداری) شیراز با سر دادن شعار‌های ضداستکباری مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، سیزدهم آبان ماه یوم الله یوم الله و این همه لشکر آمده، به عشق رهبر آمده در حال برگزاری است.

هم اکنون میدان شهداءی شهر شیراز پذیرای زنان و مردانی است که بار دیگر در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی گرد هم جمع شده‌اند تا به استکبار جهانی بگویند ملت ایران همیشه بیدارند و هیچ نیروی خارجی نمی‌تواند با دروغ و توطئه وحدت آنان را بر هم بزند.نه تنها دانش‌آموزان بلکه، پیر و جوان و زن و مرد از هر گروهی در این تجمع حماسی و استکبارستیزانه حضور یافته‌اند تا به نیابت از دانش‌آموزانی که در آبان ماه سال 57 در مقابل ظلم و جور به پاخواستند، شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل را فریاد زنند.

حضور پرشور مردم شهرستان‌های استان تهران در یوم‌الله 13 آبان

راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان‌ صبح امروز پرشورتر از سال‌های گذشته با حضور مردم ولایتمدار و انقلابی و دانش آموزان در تمامی شهرهای شهرستان‌های استان تهران همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

مردم ولایتمدار شهرستان‌های استان تهران به همراه دانش‌آموزان، بسیجیان، اصناف و مسئولان شهرستانی زیر باران رحمت الهی ضمن استکبارستیزی دشمنان، یک‌صدا ندای مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا سردادند و از جنایت‌های اسرائیل و آمریکا اعلام انزجار کردند.

شمالی‌ها خواستار پایان نسل‌کشی‌ها در غزه شدند

گرامیداشت یوم الله 13 آبان درواقع پیوند با آرمان‌هایی است که بیش از 40 سال در نسل های مختلف دانش‌آموزی فریاد زده شده و با مشت‌های گره کرده مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل آوازه کوی و میدان‌های شهر و روستا در مازندران خواهد شد.در روز استکبارستیزی دانش‌آموزان شهرهای مختلف مازندران در بابل، کلاردشت، آمل، چالوس، نوشهر، قائم شهر، نکا، ساری، گلوگاه، رامسر، نور و تنکابن امروز با مشت‌های گره کرده در خیابان‌ها حاضر شدند و فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر استکبار سر دادند.دانش‌آموزان غیرتمند در روز دانش‌آموز در دفاع از دانش‌آموزان غزه ابراز همدردی کردند و با انزجار از حملات رژیم صهیونیستی خواهان دنیایی از صلح و آرامش برای آنان شدند.

بنا بر روایت خبرنگاران تجمعات راهپیمایی 13 آبان به صورت همزمان در شهرهای مازندران از ساعت 9 و 30 دقیقه آغاز شده و امسال با شور و شعفی مضاعف دانش‌آموزان دهه 80 و 90 در راهپیمایی شرکت کردند.در این راهپیمایی دانش‌آموزان با در دست داشتن پلاکاردهای غزه هرگونه جنگ را محکوم کردند و خواستار پایان کودک کشی در سرزمین‌های اشغالی و نقاط مختلف جهان شدند.

فریاد مردم ایلام در راهپیمایی 13 آبان بر سر استکبار

یوم الله 13 آبان امسال همزمان با سراسر کشور در استان ایلام با شعار نظم نو جهانی با نسل آرمانی و محوریت دفاع از ملت مظلوم فلسطین و محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی با شکوه تمام هر چه تمام تر برگزار شد.

دانش آموزان، دانشجویان،پیر وجوان ایلامی همه و همه امروز چون سال های گذشته در روز 13 آبان به میدان آمده و بار دیگر انزجار خود را از استکبار جهانی اعلام کردند. این آیین در مرکز استان ساعت 9 صبح از میدان ٢٢ بهمن آغاز و با طی مسیر خیابان آیت الله حیدری، چهارراه رسالت،میدان کشوری،بلوار آزادی تا مصلی بزرگ امام خمینی (ره) با حضور باشکوه اقشار مختلف مردم برگزار شد.

مردم سراسر استان ایلام در 35 نقطه از استان ایلام با حضور حماسی و شکوهمند در راهپیمایی یوم الله ١٣ آبان،حمایت خود را از آرمان‌های انقلاب اسلامی و گروه‌های مقاومت فلسطینی اعلام و همراهی و همدردی خویش با ملت مقاوم و مظلوم غزه را اعلام نمودند.

حضور حماسی مردم کرمان در راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان

راهپیمایی یوم‌الله سیزده آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام، تبعید رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) به دست رژیم پهلوی به ترکیه و بزرگداشت شهادت دانش‌آموزان معترض به ظلم و ستم و فساد ستمشاهی و استعمار و دخالت‌های آمریکا در امور داخلی ایران صبح امروز و همزمان با سراسر کشور در کرمان پایتخت مقاومت اسلامی برگزار شد.

مردم دیار سپهبد شهید‌ حاج قاسم سلیمانی بار دیگر با حضور حماسی و باشکوه خود به صحنه آمده تا جنایات آمریکا و اسرائیل در غزه را محکوم کرد و با نمایش وحدت و عظمت خود، به دشمن پاسخی کوبنده و قاطع بدهند و ضمن خنثی کردن نقشه‌های تفرقه‌افکن دشمن، وحدت و همبستگی خود را به رخ جهانیان و کسانی بکشند که ایران قوی و متحد را نمی‌خواهند و برای رسیدن به اهداف شوم خود از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند.

غرش قزوینی‌ها در مسیر همیشگی / استکبار لرزید

مردم انقلابی، مؤمن و ولایت‌مدار قزوین امروز در راهپیمایی خود در مسیر همیشگی از میدان میرعماد تا سبزه‌میدان با شعارهای کوبنده مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل تن استکبار پلید جهانی را لرزاندند.

در این راهپیمایی که از میدان میرعماد و دروازه تاریخی درب‌کوشک قزوین آغاز شد، راه‌پیمایان با سر دادن شعارهایی مانند مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، اسرائیل کودک‌کش ننگت‌باد، وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد ارتش دنیا نتواند که جوابم دهد، راهپیمایان که عمده آنها دانش‌آموز بودند تا سبزه‌میدان محل سخنرانی روز 13 آبان راهپیمایی کردند.

حضور پرشور مردم چهارمحال و بختیاری در یوم‌الله 13 آبان

مراسم 13 آبان‌ماه امروز با حضور پرشور مردم و دانش‌آموزان در سراسر استان چهارمحال و بختیاری همزمان با سراسر کشور برگزار شد.یوم الله 13 آبان امسال حال و هوای متفاوتی داشت، حوادث غزه و جنایات رژیم صهیونیستی باعث متفاوت شدن این مراسم شد و حضور مردم را پررنگ‌تر و فریادشان را بلندتر کرد.

مردم با بصیرت و ولایتمدار استان چهارمحال و بختیاری ضمن ابراز همدردی با مردم مظلوم فلسطین، تنفر خود را از رژیم غاصب صهیونیستی فریاد زدند و به جهانیان نشان دادند همواره در کنار مظلومان ایستاده‌اند.دانش‌آموزان این استان با کودکان و نوجوانان فلسطینی همدردی کردند، برخی دختران دانش‌آموز استان عروسک‌‌های خود را به نشانه این همدردی با خود آورده بودند تا بگویند ما نیز کنار شما هستیم، تا بگویند اگرچه فاصله مسافت بین ما زیاد است اما دل ما با شماست.

برچسب ها:
مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
رفتن به ابتدای صفحه