امروز: June 21, 2024

ماجرای انهدام پهپاد هرمس رژیم صهیونیستی

سیاسی تاریخ انتشار: ۰۲/۰۶/۱۰ بدون نظر   25 بازدید

اندازه فونت    
ماجرای انهدام پهپاد هرمس رژیم صهیونیستی

ماجرای انهدام پهپاد هرمس رژیم صهیونیستی

امیر اباذر جوکار مشاور فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش درخصوص نحوه انهدام پهپاد هرمس متعلق به رژیم صهیونیستی،‌گفت: من در آن مقطع، فرمانده منطقه پدافند هوایی مرکزی در اصفهان بودم و در دفترم حضور داشتم که بخشی از سامانه فرماندهی و کنترل محسوب می‌شود.

وی افزود: هنگامی که در دفترم حضور داشتم به من اطلاع دادند، پرنده‌ای در جنوب غرب اصفهان و فراتر از آن، کشف شده است و از من به عنوان فرمانده نبرد منطقه دستور خواستند که باید چه کاری انجام شود. در این راستا، دستور دادم تا اقدامات اولیه در بحث رهگیری این پرنده انجام شود.

فرمانده اسبق منطقه مرکزی پدافند هوایی ارتش با اشاره به مرحله پایانی انهدام پهپاد هرمس رژیم صهیونیستی، خاطرنشان کرد: بعد از این مرحله، اجازه داده شد تا این پرنده وارد حریم آتش به اختیار ما شده و پس از دستور شلیک به این پرنده صادر شود.

ماجرای انهدام پهپاد هرمس رژیم صهیونیستی

وی در پاسخ به سوالی درباره علت انهدام پهپاد متجاوز صهیونیست‌ها در منطقه امن، گفت: ما در حوزه نبرد هوایی ایمنی پروازها را همواره مدنظر داریم. برخی اوقات اتفاق می‌افتد که یک بالگرد در ارتفاع پایین پرواز می‌کند و ارتباط این پرنده با برج قطع می‌شود. ما می‌خواستیم با رعایت ایمنی، پرنده مذکور را در فاصله امن منهدم کنیم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
رفتن به ابتدای صفحه