امروز: May 27, 2024

ماجرای کشف مشروبات الکلی در دانشگاه علوم پزشکی ایران

اجتماعی تاریخ انتشار: ۰۲/۰۷/۱۲ بدون نظر   24 بازدید

اندازه فونت    
ماجرای کشف مشروبات الکلی در دانشگاه علوم پزشکی ایران

ماجرای کشف مشروبات الکلی در دانشگاه علوم پزشکی ایران

دو روز پیش برخی از رسانه‌ها از کشف ۹۰۰ لیتر مشروبات الکلی در دانشگاه علوم پزشکی ایران خبر دادند و گفتند با مجرمان در این زمینه برخورد شده است.

حال درپی انتشار این خبر دانشگاه علوم پزشکی ایران در اطلاعیه‌ای این خبر را جعلی خوانده و اعلام کرده است: این موضوع از سوی نهادهای نظارتی دانشگاه در ماه های قبل کشف و بلافاصله به اطلاع نیروی محترم انتظامی رسید و مکشوفات نیز در اختیار مقام محترم قضایی قرار گرفت.

همچنین این اتفاق در فضای خارج از محوطه دانشگاه و در یک تصفیه خانه فاضلاب در نیزارهای دره مجاور دانشگاه بوده و ارتباطی با محیط دانشگاه علوم پزشکی ایران نداشته و بر این اساس موضوع آزمایشگاه اجاره ای و سوء استفاده پیمانکار خلاف واقع و کذب است. با توجه به کشف اولیه و اطلاع رسانی موضوع، از سوی نهاد نظارتی دانشگاه به مقامات ذیصلاح، موضوع اطلاع رسانی از سوی اساتید و یا دانشجویان نیز کاملا خلاف واقع و کذب بوده است.

ماجرای کشف مشروبات الکلی در دانشگاه علوم پزشکی ایران

حال سوال اینجاست که چرا پس از گذشت دو ماه از ماجرای فوق و مقارن با شروع سال تحصیلی جدید این موضوع منتشر و با وجود کشف این محموله در خارج از محدوده دانشگاه، مدیران ارشد و نهادهای نظارتی دانشگاه متهم به غفلت شده اند؟

برچسب ها:
مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
رفتن به ابتدای صفحه