امروز: July 13, 2024

۲۰ فیلم‌ سینمایی در چهارمین روز سال روی آنتن می‌رود

فرهنگی تاریخ انتشار: ۰۲/۰۱/۰۴ بدون نظر   53 بازدید

اندازه فونت    
۲۰ فیلم‌ سینمایی در چهارمین روز سال روی آنتن می‌رود

۲۰ فیلم‌ سینمایی در چهارمین روز سال روی آنتن می‌رود

در چهارمین روز از سال نو 20 فیلم سینمایی از قاب شبکه‌های یک، دو، سه، چهار، پنج، نمایش، کودک، امید، افق، سلامت، فراتر و ورزش پخش می‌شود.

«نور سیاه»، «سرای خانوادگی»، «آمبولانس»، «یک دست لباس»، «رولد و بیتریکس، دم موش کنجکاو»، «راهزن»، «دزدان دریایی: آخرین نقشه»، «ونوم»، «مصادره»، «دامبو»، «شبح مسابقات گلف»، « کتاب جنگل »، «ونوم: کارنیج وارد می‌شود»، «اکسیژن»، «فینیک»، «لویی»، «خیانت»، «پروفسور و مرد دیوانه»، «آشوب متحرک» و «برادران داسلر»، آثاری هستند که امروز روی آنتن شبکه‌های سیما می‌روند.

در ادامه با جدول پخش و معرفی جزئیات ۲۰ فیلم‌ سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن 4 فروردین همراه باشید.

شبکه یک سیما

فیلم سینمایی جدید «نور سیاه» به کارگردانی «مارک ویلیامز»، جمعه 4 فروردین ماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

داستان فیلم با بازی لیام نیسون، آیدان کوئین و تیلور جان اسمیت؛ درباره یک مأمور اف‌بی‌آی به نام تراویس بلاک است که وظیفه او این است که مأموران مخفی را در موقعیت‌های خطرناک نجات دهد. او متوجه توطئه‌ای می‌شود که شهروندان آمریکایی را مورد هدفی مرگبار قرار خواهد داد. بلاک نه تنها باید عاملین این توطئه را پیدا کند، بلکه باید حقیقت را نیز کشف کند.

شبکه دو سیما

فیلم سینمایی جدید «سرای خانوادگی» به کارگردانی «توماس گیلو»، جمعه 4 فروردین ماه ساعت 23:00 از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

این فیلم با بازی کیو آدامز، ژرارد دوپاردیو و میلن دمونژو؛ درباره میلان جوانی بی مسئولیت است که در پرورشگاه بزرگ شده و اکنون در خانه دوست دوران کودکی اش، سامی، زندگی می کند. میلان متصدی صندوق یک فروشگاه است و روزی با یکی از مشتریان که یک پیرزن است درگیر می شود و در نهایت توسط پلیس دستگیر می شود. سامی وکیل است و با تلاش های او، میلان به جای زندان به دو ماه خدمات اجتماعی در یک خانه سالمندان محکوم می شود. سالمندان این مرکز با مهربانی از او استقبال و نگهداری می کنند و این آغاز دوستی میلان با تک تک آنها است. میلان پس از مدتی متوجه می شود که شرایط این سالمندان که هیچ کدام، هیچ خانواده ای ندارند، مناسب نیست و مدیر خانه سالمندان طی قراردادی خود را به عنوان وارث آنها مشخص کرده است.

شبکه سه سیما

فیلم سینمایی جدید «آمبولانس» به کارگردانی «مایکل بی»، جمعه 4 فروردین ماه ساعت 00:30 دقیقه بامداد از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

در خلاصه فیلم با بازی جیک جیلنهال، ایزا گونزالس و دوان لانگ آمده است: ویل شارپ مرد سیاه پوستی که در ارتش کار می کرده، حالا همسرش بیمار است و بیمه عمل جراحی او را پوشش نمی دهد. ویل باید برای جراحی همسرش به پول زیادی نیاز دارد و او که فعلا بیکار است توان پرداخت این هزینه را ندارد. او به سراغ برادر خوانده اش دنی می رود. ویل به عنوان فرزند خوانده در یک خانواده سفید پوست و خلافکار بزرگ شده و برادر خوانده اش دنی نیز در کارهای خلاف است. دنی به ویل پیشنهاد می دهد در یک کاری به عنوان راننده برای او کار کند.

ویل متوجه می شود دنی و دوستانش قرار است چند میلیون دلار از یک بانک سرقت کنند و او باید به آنها کمک کند. نقشه آن طور که دنی پیش بینی کرده پیش نمی رود و همه اعضای باند کشته شده یا دستگیر می شوند غیر از دنی و ویل. دنی و ویل سوار یک آمبولانس می شوند که در آن یک پلیس زخمی و یک امدادگر زن حضور دارند. آنها با پوشش آمبولانس از منطقه خطر فرار می کنند.

شبکه چهار سیما

فیلم سینمایی جدید «یک دست لباس» به کارگردانی «گراهام مور»، جمعه 4 فروردین ماه ساعت 20:30 از شبکه چهار سیما روی آنتن می‌رود.

ماجرای فیلم با بازی زوئی دویچ، مارک رایلنس و دیلن اوبراین؛ در ۱۹۵۶ در شیکاگو می‌گذرد. لئونارد برلینگ خیاط انگلیسی است که به کمک دختر جوانی به نام میبل مغازه‌ای را در محله‌ی تحت کنترل مافیا به سرکردگی روی بویل می‌گرداند. مغازه‌ی لئونارد به قلمروی تبادل پیام میان خانواده‌های مافیایی تبدیل شده و به همین دلیل، او برای مافیای آن محدوده، کاسبی قابل‌اعتماد است.

تا این که در شبی زمستانی، بعد از درگیری خونین میان دارودسته‌های گانگستری، ریچی بویل پسر رئیس مافیا، با گلوله‌ای در شکم و زخمی باز به مغازه‌ی لئونارد آورده می‌شود. فرانسیس که در معرکه‌ی تیراندازی همراه ریچی بوده، از لئونارد می‌خواهد که تیر را خارج کند و جلوی خونریزی بیشتر ریچی را بگیرد. ضمناً فاش می‌کند که درگیری خونین بر سر نواری صوتی بوده که ممکن است موقعیت خانواده‌ی بویل را به خطر بیندازد. امّا کمی بعد، اثری از نوار نیست. میبل در می یابد که نوار تقلبی بود و همه این ماجرا ها کار برلینگ برای کم کردن شر روی و گروهش بوده. او قصد دارد مغازه را به آتش بکشد.

شبکه پنج سیما

انیمیشن سینمایی جدید «رولد و بیتریکس، دم موش کنجکاو» به کارگردانی «دیوید کر»، جمعه 4 فروردین ماه ساعت 9 از شبکه پنج پخش می‌شود.

در این انیمیشن با بازی داون فرنچ، بیل بیلی و راب برایدون خواهیم دید: رولد یک پسر کوچک است که به تازگی خواهر و پدرش را از دست داده است. او به داستان های کودکانه نویسنده ای به نام بئاتریکس باتر علاقمند است و خیلی دوست دارد که این نویسنده و خانه اش را که تصویرش روی جلد کتاب های اوست را ببیند. وقتی رولد متوجه می شود که مادرش می خواهد او را به یک مدرسه دور بفرستد تصمیم می گیرد که به تنهایی سفر کند. ولی مادرش در ایستگاه قطار او را پیدا کرده.

فیلم سینمایی جدید «راهزن» به کارگردانی «آلن اونگار»، جمعه 4 فروردین ماه ساعت 14:00 از شبکه پنج پخش می‌شود.

داستان فیلم با بازی اشلی دوگرتی، سلستی فیانا و چیارا د امبروسیو؛ در دهه 80 میلادی اتفاق می افتد و بر اساس یک رویداد واقعی در مورد زندگی مردی به نام رابرت است که پس از آزادی از زندان سعی می کند از راه آبرومند اموراتش را بگذراند. او ازدواج می کند ولی برای به دست آوردن پول بیشتر وسوسه شده و رو به دزدی از جواهر فروشی ها و بانک ها می آورد. در این راه با مردی به نام تامی اشنا می شود و با او در چند سرقت همکاری می کند. از طرفی پلیس به دنبال آنها است.

۲۰ فیلم‌ سینمایی در چهارمین روز سال روی آنتن می‌رود

شبکه نمایش

فیلم سینمایی «دزدان دریایی: آخرین نقشه» به کارگردانی «جونگ هون کیم»، جمعه 4 فروردین ماه ساعت 01:30 بامداد از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی کانگ هانول، جیسون هر و هان هیو جو آمده است: ووموجی بهترین شمشیرزن گوریو با عده ای دزد دریایی به سرکردگی زنی به نام هرانک همراه می شود تا گنجی سلطنتی را بیابند.

فیلم سینمایی «ونوم» به کارگردانی «روبن فلیشر»، جمعه 4 فروردین ماه ساعت 11 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی تام هاردی، میشل ویلیامز، ریز احمد و اسکات هیز خواهیم دید: هنگامی که ادی بروک به قدرت‌های یک همزیست شیطانی دست پیدا می‌کند مجبور می‌شود تا برای نجات زندگی‌اش خود دیگرش ونوم را نمایان کند.

فیلم سینمایی «مصادره» به کارگردانی «مهران احمدی»، جمعه 4 فروردین ماه ساعت 13 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

داستان فیلم از دهه ۵۰ آغاز می شود و داستان یک ساواکی به نام اسماعیل یارجانلو است که درگیر ماجراهایی می شود. او که کارمند ساواک است با خرید بلیت بخت آزمایی برنده اعانه ملی می شود.

رضا عطاران، هومن سیدی، بابک حمیدیان، مزدک میرعابدینی، میرطاهر مظلومی، هادی کاظمی و مهران احمدی در فیلم سینمایی «مصادره» به هنرمندی پرداخته‌اند.

فیلم سینمایی «دامبو» به کارگردانی «تیم برتون»، جمعه 4 فروردین ماه ساعت 15 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی کالین فارل، میشل کیتون و دنی دی ویتو خواهیم دید: هولت مرد ستاره سیرک پس از بازگشت از جنگ در حالی که یک دست خود را از دست داده، از طرف مکس صاحب سیرک مامور می شود تا از دامبو فیل کچولو با گوش های عجیب و بزرگ مراقبت و نگهداری کند.

فرزندان هولت به زودی درمی یابند که گوش های بزرگ فیل کوچولو به او توانایی پرواز می دهد و این باعث معروفیت سیرک آنها در سراسر کشور و پیدا شدن سر و کله سودجویان می شود. یک سیرک بزرگ با قول استخدام تمام افراد سیرک، مجموعه سیرک مکس را تحت عنوان خود در می اورد و قصد دارد تا با همراه کردن ستاره خود بانو کولت، با فیل کوچولو از آنها ستاره های موفقی بسازد.

فیلم سینمایی «شبح مسابقات گلف» به کارگردانی «کریگ رابرتز»، جمعه 4 فروردین ماه ساعت 17 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

این فیلم با بازی مارک رایلنس، ایان پورتر و تامی فالون؛ بر اساس داستانی واقعی روایت شده و در مورد موریس فلیتکرافت است که در سال 1976 میلادی با وجود این که هرگز به صورت حرفه‌ای گلف بازی نکرده بود، وارد مسابقات آزاد انگلیس می‌شود.

فیلم سینمایی «کتاب جنگل» به کارگردانی «جان فاواریو»، جمعه 4 فروردین ماه ساعت 19 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم خواهیم دید: پسر بچه ای به نام موگی که پدرش را یک ببر خونخوار کشته با حیوانات جنگل بزرگ شده و حالا که ببر سردسته گرگ هارا نیز کشته و به همه حیوانات تسلط پیدا کرده. موگی وقتی قصه کشته شدن پدرش را توسط ببر متوجه می شود با او می جنگد و او را درون قسمتی از جنگل که آتش گرفته کشانده و به درون آتش می اندازد.

فیلم سینمایی «ونوم: کارنیج وارد می‌شود» به کارگردانی «اندی سرکیس»، جمعه 4 فروردین ماه ساعت 21 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی تام هاردی، وودی هارلسون و میشل ویلیامز خواهید دید: ادی براک تلاش می کند تا با زندگی جدید و توانایی ابرانسانی که توسط یک موجود بیگانه در اختیارش قرار گرفته، سازگار شود و در عین حال هم بتواند به خوبی از آن استفاده کند. براک سعی می کند با یک قاتل زنجیره ای به نام کلتوس کاسدی مصاحبه کند، اما او پس از یک اعدام ناموفق از زندان فرار می کند، دوباره دست به کشتار می زند.

فیلم سینمایی جدید «اکسیژن» به کارگردانی «الکساندر آژا»، جمعه 4 فروردین ماه ساعت 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

در این فیلم با بازی ملانی لوران، لورا بوجنا، ماتیو آمالریک و مالک زیدی خواهیم دید: زنی جوان بی‌آن که از گذشته چیزی به یاد آورد در محفظه‌ای به هوش می‌آید که میزان اکسیژنش در حال کاهش است و باید راهی برای خلاصی پیدا کند.

شبکه کودک

انیمیشن سینمایی جدید «فینیک» به کارگردانی «دنیس چرنوف»، جمعه 4 فروردین ماه ساعت 14 از شبکه کودک پخش خواهد شد.

این انیمیشن داستان دختر نوجوانی است که به همراه خانواده اش به شهر جدیدی سفر کرده. او در آنجا متوجه موجودات نامریی در خانه های آن شهر می شود. این موجودات پشمالو در هر خانه ای به رتق و فتق امور آن خانه کمک می کنند و تنها کسانی می توانند آنها را بینند که مقداری از موی این موجودات را به همراه داشته باشند. دختر که موفق به دیدن آنها شده برای یافتن یک مجرم خراب کار که آرامش شهر را به هم ریخته و نقشه نابودی شهر را دارد، از آنها کمک می گیرد.

شبکه امید

فیلم سینمایی جدید «لویی» به کارگردانی «دیوید مورو»، جمعه 4 فروردین ماه ساعت 16:00 از شبکه امید پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی جرارد دارمون، لو لامبرشت و لئو لورلاک خواهیم دید: خواهر و برادری نوجوان با نام های اینس و الکس، یک شیر با نام لویی را، که توله قاچاق شده ای است پیدا می کنند. این توله شیر از فرودگاه فرار می کند و در خانه آنها پناه می گیرد، آنها تصمیم می گیرند که او را نجات دهند. مادر خانواده دو سالی است که فوت کرده و پدر آنها با خانم دیگری ازدواج کرده است. ولی پدر به دلیل شغلی که دارد همیشه در سفر است و این خانم وظیفه مراقبت از فرزندان را بر عهده دارد. الکس نوجوان پسر درگیر اینستاگرام و فضای مجازی است و متاسفانه با شوخی های بی موردی که با خواهرش می کند او را سوژه فیلم های کوتاه خود می کند تا لایک بگیرد. دختر نوجوان هم با غم از دست دادن مادرش کنار نیامده و نمی تواند نامادری جدیدش را بپذیرد. در جریان نجات توله شیر، دختر نوجوان تصمیم می گیرد.

شبکه افق

فیلم سینمایی جدید «ربیعه علیه بوش» به کارگردانی «آندریاس درسن»، جمعه ۴ فروردین ماه ساعت 13 از شبکه افق پخش خواهد شد.

این فیلم با بازی ملتم کاپتان، الکساندر شیر و چارلی هوبنر؛ درباره ربیع کورناز، خانه‌دار ترک اهل برمن آلمان است که متوجه می‌شود پسر بزرگش مورات به اشتباه در پاکستان توسط دولت ایالات متحده به جرم همکاری با گروه های تروریستی بازداشت شده است. او بیش از پنج سال در اردوگاه زندان گوانتانامو، کوبا نگهداری می‌شود و انواع شکنجه ها را به جرم تروریست بودن متحمل می‌شود. در مدت بازداشت او، ربیعه با برهارد داک، وکیل مدافع حقوق بشر، پرونده حقوقی را به نام او آغاز می‌کنند. کمپین آنها برای یک محاکمه عادلانه آنها را به دادگاه عالی می برد اما نتیجه ای ندارد. سرانجام در سال ۲۰۰۶ مورات آزاد می شود و همه می فهمند او به اشتباه بازداشت شده است.

شبکه سلامت (زیرنویس ویژه ناشنوایان)

فیلم سینمایی «پروفسور و مرد دیوانه» به کارگردانی «فرهاد صفی‌نیا»، جمعه 4 فروردین ماه ساعت 10:30 با زیرنویس ویژه ناشنوایان از شبکه سلامت پخش می شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی مل گیبسون، سین پن، ناتالی دارمر و جرمی ایرنیوی آمده است: پروفسور جیمز ماری در حال گردآوری اطلاعات برای لغت‌نامه‎ انگلیسی آکسفورد در قرن نوزدهم میلادی است و حدود ده هزار کلمه از طرف دکتر ویلیام مینور، یکی از بیماران تیمارستان برودمور دریافت می‌کند.

شبکه فراتر (4k)

فیلم سینمایی «آشوب متحرک» به کارگردانی «داگ لیمان»، جمعه 4 فروردین ماه ساعت 22 از شبکه فراتر پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم با بازی تام هالند، دیزی ریدلی و دمیان بیچیر آمده است: در آینده دنیایی وجود دارد که در آن تمام زنان و دختران ناپدید شده‌اند و همه چیزهای زنده می‌توانند از طریق تصاویر و صداهایی به نام نویز وارد ذهن‌های یکدیگر شوند و ذهن‌های آنها را بخوانند. تاد هیوت فهمیده‌است که نوعی ویروس باعث کشته شدن همه زنان جهان و پخش شدن صداهایی ناخوشایند به نام نویز در جهان شده‌است.

شبکه ورزش

فیلم سینمایی «برادران داسلر» به کارگردانی «سریل باس و فیلیپ استینرت»، جمعه 4 فروردین ماه ساعت 12:30 از شبکه ورزش پخش خواهد شد.

در این فیلم با بازی کریستین فریدل، هانو کافلر و هانا هرزپرانگ خواهیم دید: کفاشی به نام داسلر در کشور آلمان کارگاه کوچکی دارد. او به زندگی خود قانع است و در کمال محافظه کاری به هیچ عنوان به فکر توسعه اقتصادی در شغل خود نیست. در عوض دو پسرش آدی و رودی به شدت به فکر پیشرفت و توسعه بخشیدن به کارگاه کوچک کفاشی و در دست گرفتن تولیدات در بازار کفش هستند.

به همین منظور دو برادر علی رغم هشدارهای پدر و گوشزد کردن مخاطرات بازار، تلاش برای توسعه بخشیدن به تولید کفش های بروز و توجه به درخواست متقاضیان را آغاز می کنند. در این میان آدی که نبوغ و استعداد بیشتری از رودی دارد طرح جدیدی از کفش ورزشی را طراحی و تولید می کند. از طرف دیگر رودی نیز با شم اقتصادی بسیار خوب خود تولیدات را به بهترین نحو در بازار عرضه می کند.

بدین ترتیب کم کم کارگاه داسلر به کارخانه عظیم و صاحب نامی تبدیل می شود. با رشد پیشرفت کارخانه و تشکیل خانواده و داخله همسران هر دو، رفته رفته اختلافاتی بین این دو برادر به وجود می آید. در اثنای این اختلافات نیز آن دو موفق می شوند کفشی را طراحی کنند که چهار نفر از ورزشکاران که در المپیک شرکت می کردند مدال طلای المپیک را کسب کنند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
رفتن به ابتدای صفحه