امروز: May 27, 2024

تحریم رسانه‌‎های ایران نشان دهنده استیصال آمریکاست

سیاسی تاریخ انتشار: ۰۲/۰۷/۰۳ بدون نظر   24 بازدید

اندازه فونت    
تحریم رسانه‌‎های ایران نشان دهنده استیصال آمریکاست

تحریم رسانه‌‎های ایران نشان دهنده استیصال آمریکاست

اسماعیل کوثری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحریم تعدادی از رسانه های ایران توسط آمریکا گفت: تحریم خبرگزاری‌های فارس و تسنیم و شبکه پرس تی وی نشان‌دهنده ناتوانی و استیصال آمریکایی‌‌هاست.

وی افزود: آمریکا و متحدانش در سال گذشته تمام توان خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به‌کار گرفتند تا با ایجاد آشوب و اغتشاش و درگیری در ایران، نظام جمهوری اسلامی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ با چالش مواجه کنند و از این طریق به اهدافشان در کشور ما برسند که ناکام ماندند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ناکامی و عصبانیت آنها از بی‌نتیجه بودن اقداماتشان در سال گذشته باعث شده تا آنها از سر استیصال رو به تحریم رسانه‌های ما بیاورند.

کوثری خاطرنشان کرد: آمریکا و متحدانش با در اختیار داشتن ابزارهای رسانه‌ای و دروغ‌پراکنی توسط رسانه‌هایشان سعی دارند تا از این طریق اهداف ناصحیح خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دنبال کنند که البته تاکنون ناکام بوده‌اند.

تحریم رسانه‌‎های ایران نشان دهنده استیصال آمریکاست

وی افزود: آنها با وجود در اختیار داشتن رسانه‌های مختلف به هیچ وجه صدای مخالف خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ نمی‌توانند تحمل کنند و برنمی‌تابند و از سر ناتوانی و ضعف و استیصال رو به تحریم رسانه‌ها می‌آورند؛ چراکه کار دیگری از آنها ساخته نیست.

برچسب ها:
مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
رفتن به ابتدای صفحه