امروز: December 7, 2023

رونمایی از اولین شبیه‌ساز بومی خلبانی پهپاد نیروی زمینی ارتش

سیاسی تاریخ انتشار: ۰۲/۰۲/۰۶ بدون نظر   24 بازدید

اندازه فونت    

رونمایی از اولین شبیه‌ساز بومی خلبانی پهپاد نیروی زمینی ارتش

اولین شبیه ساز کاملا بومی آموزش خلبانی پهپاد با حضور امیر کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش در گروه پهپاد حضرت ولیعصر ( عج) این نیرو رونمایی شد.

امیر کیومرث حیدری در این مراسم در جمع فرماندهان و متخصصان پهپادی نیروی زمینی ارتش، گفت: امروز پهپاد در یگانهای نظامی نقش مهم و تعیین‌کننده‌ای را در اقتدار و ارتقای توان دفاعی و رزمی دارد و صنعت بسیار ارزشمندی است.

وی با بیان اینکه نیروی زمینی ارتش در حوزه پهپادی به جایگاه مطلوبی رسیده است، افزود: تمامی مرزهای کشور که یگان‌های نیروی زمینی ارتش در آن مستقر هستند توسط پهپادهای شناسایی رصد و کنترل می‌شوند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش نقش شبیه‌ساز آموزشی خلبانی پهپاد را از مؤلفه‌های مهم در تربیت و آموزش خلبانان پهپادی مؤثر خواند و تأکید کرد: امروز به نقطه‌ای از اتکا و خودباوری رسیده‌ایم که می‌توانیم آنچه که نیاز عملیاتی است را طراحی و تولید کنیم که این شبیه‌ساز یک نمونه از صدها تولید تجهیزات و تسلیحات کاملا بومی در نیروی زمینی ارتش است که توسط متخصصان داخلی طراحی و تولید شده است.

همچنین با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش چند طرح عمرانی و رفاهی نیز در گروه پهپادی حضرت ولی‌عصر(عج) افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

برچسب ها:
مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
رفتن به ابتدای صفحه