امروز: April 23, 2024

معرفی برگزیدگان جشنواره رسانه‌ای «صبح»

فرهنگی تاریخ انتشار: ۰۱/۱۲/۲۳ بدون نظر   45 بازدید

اندازه فونت    
معرفی برگزیدگان جشنواره رسانه‌ای «صبح»

معرفی برگزیدگان جشنواره رسانه‌ای «صبح»

آیین اختتامیه این جشنواره در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما امروز یکشنبه ۲۱ اسفند با حضور پیمان جبلی رئیس سازمان صداوسیما، وحید جلیلی قائم مقام رییس سازمان صداوسیما، ناصر کنعانی سخنگوی وزارت امور خارجه ناصر کنعانی، حسین روزبه معاون توسعه روابط فرهنگی بین‌المللی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، احمد نوروزی معاون معاونت برون مرزی و ابراهیم علی برزی دبیر جشنواره صبح و مدیر شبکه جهانی سحر آغاز برگزار شد.
شعار جشنواره رسانه‌ای صبح «یک خانواده یک هدف» است که به همت معاونت برونمرزی صداوسیما برگزار می‌شود. هدف از برگزاری جشنواره «صبح» نیز حمایت از ایده‌های تولید برنامه‌های متنوع در حمایت از مردم فلسطین عنوان شده که جایزه ویژه خود را به این امر اختصاص خواهد داد.
بر اساس اعلام روابط عمومی جشنواره صبح، در رقابت ساختارهای نمایشی و مستند این جشنواره داورانی همچون مهدی فرجی، جواد افشار، احسان کاوه، فرهاد قائمیان و مرتضی شعبانی آثار ارسال شده را به داوری می‌نشینند. در کنار این رقابت، تولید کنندگان محتوا در بخش فضای مجازی جشنواره نیز در انتظار آرای نهایی داوران از جمله حسین شیخیان، محمد حسام پور، الهام سلیمانی و سعید حسنی خواهند بود.
از دیگر داوران این جشنواره می‌توان به کارشناسانی همانند سیامک کاکایی و ولی اله قرقانی در کمیته داوران آثار رادیویی و همچنین مسلم رحیمی، مهدی سنایی نیک، فرهاد فریدزاده، داود اسکندری و سید ابراهیم حسینی بخش در کمیته داوران آثار تلویزیونی نام برد.
شبکه‌های مختلف معاونت برون مرزی شامل سحر، الکوثر، پرس تی وی، العالم، آی فیلم، هوسا تی‌وی و هیسپان تی‌وی، خبرگزاری تصویری ایران پرس، مجموعه رادیوهای معاونت برون مرزی و وب‌سایت ۳۰ زبانه پارس‌تودی وابسته به رادیوها، آخرین تولیدات منتخب خود را در این جشنواره به داوری گذاشته‌اند.

معرفی برگزیدگان جشنواره رسانه‌ای «صبح»

برگزیدگان جشنواره «صبح»:
بخش موشن گرافیک مجید فرح آبادی (فضیل) از شبکه العارف
بخش نماهنگ محمدحسن قاسم (الشهرالفضیل) از شبکه المنار لبنان
بخش مستند کوتاه سید عباس رحیم محمد گلوله باران
در بخش ایده‌های نو هیچ اثری شایسته دریافت جایزه اعلام نشد.
بخش کمیته فضای مجازی وبسایت شبکه پرس تی‌وی
بخش پادکست، ضمن تقدیر از رادیو چینی، احمد شیرزادیان خبرگزاری ایران پرس
بخش وب ویدئو تولیدی، زهره دوستی از رادیو روسی
بخش موشن گرافی شبکه العالم رضا مومنی از ایران پرس
بخش معرفی بهترین فعالیت حامد اکبری از پرس تی‌وی
بخش رادیویی، برنامه ترکیبی رادیویی تاج الشعرا رادیو ایران و محمد قاضی دهی برنامه ساده رادیو ایران از نمای نزدیک عاطفه عرفانی
بخش خبری رادیویی داوود نقاش
بخش گزارش خبری رادیویی دارا عبدالله جشنواره انار حلبچه از رادیو کردی
بخش بهترین مستند رادیویی مستند سوتیک اراز، محمد خرمایی مدیر رادیو ارم
بخش آنونس فاطمه فاطمی حقی از رادیو دری
بخش متن رادیویی فهیمه سرا برای حقیقت و مجاز
بخش گفتگو محور، برنامه جلتو اسبوع
همچنین در بخش معرفی بهترین معرفی برنامه، ضمن تقدیر از آنونس برنامه «پرونده فلسطینی» از شبکه هیسپان تی وی، جایزه بهترین برنامه در این بخش به آنونس برنامه «زوم روم» از شبکه العالم سوریه تقدیم شد.
در بخش معرفی بهترین زبانگردانی و دوبله، ضمن تقدیر از دوبله سریال «کیمیا» از آی فیلم انگلیسی، جایزه بهترین زبانگردانی به جناب آقای محمد فریدونی برای دوبله سریال «نون خ» از شبکه سحر کردی تقدیم شد.
در بخش بهترین مسابقه تلویزیونی ضمن تقدیر از مسابقه تلویزیونی «اِنُّ لِلمُتقینَ مَفازا»ی شبکه الکوثر، جایزه بهترین مسابقه تلویزیونی به جناب آقای محسن کرمی برای مسابقه تلویزیونی نواهنگ از آی‌فیلم۲ تقدیم شد.
در بخش معرفی بهترین برنامه ترکیبی، ضمن تقدیر از برنامه ترکیبی «۱۴ اینچ » آی فیلم فارسی، جایزه بهترین برنامه ترکیبی به برنامه «حَراف» از شبکه العالم سوریه تقدیم شد.
در بخش معرفی بهترین برنامه مستند گزارشی، ضمن تقدیر از برنامه «پیشه وران» از شبکه سحر افغانستان، جایزه بهترین برنامه مستند گزارشی به جناب آقای ابوطالبی برای برنامه «انبیاء در سرزمین ایران» از شبکه الکوثر تقدیم شد.
در بخش معرفی بهترین برنامه گفتگو محور ضمن تقدیر از برنامه «زوم روم» از شبکه العالم سوریه، جایزه بهترین برنامه گفتگو محور به برنامه «اَلوَجهُ الآخَر» ازشبکه الکوثر تقدیم شد.
در بخش معرفی بهترین بسته خبری، ضمن تقدیر از بخش خبری شبکه پرس‌تی‌وی، جایزه بهترین بخش خبری به بخش خبری «مشروح» شبکه هیسپان تی‌وی تقدیم شد.
در بخش معرفی بهترین گزارش خبری، ضمن تقدیر از گزارش خبری «فرش‌بافی» از سحر افغانستان، جایزه بهترین گزارش خبری به گزارش خبری جانی میلر از شبکه پرس تی‌وی تقدیم شد.
در بخش معرفی بهترین برنامه مناسبتی و رویدادمحور، ضمن تشکر از برنامه «عیدانه» از سحر کردی، جایزه بهترین برنامه به برنامه «پنج دقیقه؛ شاهچراغ» از شبکه هیسپان تی‌وی تقدیم شد.
در بخش معرفی بهترین مستند محض، ضمن تقدیر از مستند «زندگی در میان پرچم های رنگی» از شبکه پرس تی وی، جایزه بهترین مستند محض به بهروز نورانی پور برای مستند «دختران باد» از شبکه سحر تقدیم شد.
در بخش معرفی بهترین اثر نمایشی، جایزه این بخش به سریال نمایشی «گیل دخت» از اداره کل تولیدات نمایشی معاونت برونمرزی تقدیم شد.
جایزه بهترین پوشش خبری تلویزیونی، به حسام عبدالسلام زیدان از شبکه العالم برای پوشش زنده خبر زلزله در شمال سوریه اهدا شد.
در بخش جایزه ویژه فلسطین نیز ضمن تشکر از مستند «داستان ساحل شرقی»، ساخته محمدهادی نعمتی از ایران، جایزه ویژه فلسطین به برنامه «فلسطین؛ محرمانه‌زدایی‌شده» از شبکه پرس تی‌وی به تهیه‌کنندگی دیوید میلر تقدیم شد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
رفتن به ابتدای صفحه