امروز: December 6, 2023

رکورد مصرف برق باز هم شکسته شد

اقتصادی تاریخ انتشار: ۰۲/۰۴/۱۹ بدون نظر   22 بازدید

اندازه فونت    
رکورد مصرف برق باز هم شکسته شد

رکورد مصرف برق باز هم شکسته شد

مصطفی رجبی مشهدی گفت: بر اساس اعلام سازمان هواشناسی در گرمترین هفته امسال قرار داریم و امروز ۱۸ تیرماه رکورد میزان مصرف برق کشور به دلیل گرمای بی سابقه و افزایش مصرف باز هم شکسته شد.

سخنگوی صنعت برق با تاکید بر اینکه شبکه برق کشور پایدار است گفت: کلیه کارکنان صنعت برق برای تامین برق مطمئن و پایدار نگه داشتن شبکه‌های برق هموطنان عزیز با تلاش بی وقفه در آماده باش کامل قرار دارند.

مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران با تاکید بر لزوم صرفه جویی در مصرف برق گفت: برای تامین برق پایدار هم اکنون به کمک جدی هموطنان نیازمندیم.

وی افزود: مردم می‌توانند بدون آنکه رفاه خود را کاهش دهند با اعمال روش‌های ساده به مدیریت مصرف برق و گذر از این شرایط بحرانی کمک کنند ازجمله اینکه در ساعات اوج مصرف که از ساعت ۱۱ تا ۱۷ و ۲۰ تا ۲۳ است از استفاده وسایل برقی پر مصرف اجتناب نمایند و یا دمای کولر‌های گازی خود را روی عدد ۲۴ تنظیم و یا از دور کند کولر‌های آبی استفاده نمایند.

رجبی مشهدی گفت: تنها با ۱۰ درصد صرفه جویی در مصرف برق کمک بزرگی به تامین برق پایدار برای کلیه هموطنان خواهند شد.

وی در پایان به کلیه مشترکین خانگی توصیه کرد با مشارکت هر چه بیشتر در طرح پاداش صرفه جویی و استفاده بهینه و صحیح مصرف برق این فرصت را خواهید داشت تا با اندکی کاهش مصرف از پاداش‌های صرفه جویی بهره‌مند شوید.

رکورد مصرف برق باز هم شکسته شد

برچسب ها:
مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
رفتن به ابتدای صفحه