امروز: July 24, 2024

کشتی جام دانکلوف و نیکولای پتروف/ الغوثی به دیدار فینال راه یافت

سیاسی تاریخ انتشار: ۰۱/۱۲/۱۲ بدون نظر   51 بازدید

اندازه فونت    

کشتی جام دانکلوف و نیکولای پتروف/ الغوثی به دیدار فینال راه یافت

در پایان مسابقات مقدماتی و در کشتی فرنگی مرتضی الغوثی در وزن 130 کیلوگرم به دیدار فینال راه یافت و وحید دادخواه در وزن 97 کیلوگرم راهی دیدار رده بندی شد.

در کشتی آزاد نیز امیرعلی فریدی در وزن 65 کیلوگرم به گروه بازنده ها راه یافت.

نتایج کشتی گیران کشورمان به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

در وزن 57 کیلوگرم مهدی رحیمی در دور اول با نتیجه 10 بر صفر ایوایلو تیسوف از بلغارستان را شکست داد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل بشیر علیلی از مقدونیه با نتیجه 4 بر 3 مغلوب شد و با توجه به شکست این حریف در دور بعد، نماینده کشورمان حذف شد.

در وزن 65 کیلوگرم امیرعلی فریدی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم مقابل کوتارو کیوکا از ژاپن با نتیجه 11 بر صفر شکست خورد و با توجه به حضور حریفش در دیدار فینال، به گروه بازنده ها رفت که رقابت های خود را از ظهر فردا برگزار می کند.

در وزن 74 کیلوگرم عرفان الهی در دور اول مقابل اوتاری باگوری از گرجستان با نتیجه 5 بر 3 مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر گرجستانی در کشتی های بعد، الهی از دور رقابت ها کنار رفت.

کشتی فرنگی:

در وزن 87 کیلوگرم سعید کریمی زاده پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با نتیجه 6 بر 1 سیمون سیمونوویچ از لهستان را از پیش رو برداشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله با نتیجه 3 بر 1 مغلوب بشیر آزارا از الجزایر شد و با توجه به شکست این حریف، کریمی زاده از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 97 کیلوگرم وحید دادخواه در دور نخست با نتیجه 9 بر صفر آنستیس زاریفس از یونان را مغلوب کرد. وی در دور دوم و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل اوزور ژوژوپبکوف قهرمان آسیا از قرقیزستان را با نتیجه 8 بر 5 از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل فیلیکس بالدوف قهرمان اروپا از نروژ با نتیجه 15 بر 6 مغلوب و راهی دیدار رده بندی شد.

در وزن 130 کیلوگرم مرتضی الغوثی در دور نخست با نتیجه 10 بر 1 شیون اوباتا از ژاپن را مغلوب کرد. وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 3 بر 1 حسین علیشاهی از سوئیس را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه 12 بر 6 مارین مارینوف از بلغارستان را از پیش رو برداشت و راهی دیدار فینال شد. وی در این دیدار به مصاف متی کوسمانن دارنده مدال برنز اروپا از فنلاند می رود.

مسابقات رده بندی و فینال اوزان فوق فرداشب (شنبه) برگزار می شود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
رفتن به ابتدای صفحه