امروز: July 24, 2024

آخرین جزئیات از بیمه اربعین اعلام شد

اجتماعی تاریخ انتشار: ۰۲/۰۳/۳۱ بدون نظر   51 بازدید

اندازه فونت    
آخرین جزئیات از بیمه اربعین اعلام شد

آخرین جزئیات از بیمه اربعین اعلام شد

بهزاد پور رئیس کل بیمه مرکزی گفت: همان طور که سال گذشته یکی از دستگاه‌های فعال در بحث راهپیمایی بزرگ اربعین صنعت بیمه بود امسال نیز از چندی پیش با محوریت وزارت کشور و ستاد اربعین پیگیری های برگزاری این همایس بزرگ در دست اقدام است و مطابق سال گذشته صنعت بیمه نیز به صورت کامل در خدمت این اتفاق جهانی است.

او افزود: می‌خواهیم برخی از تجارب‌های سال گذشته را امسال در جهت بهینه کردن ارائه خدمات به مردم استفاده کنیم از جمله این‌ها پوشش‌های ریسک بیمه است که بنا شده در سه گزینه مختلف باشد یعنی افراد بر حسب تمایل خود برای دریافت خدمات بیشتر در سه گزینه بتوانند ثبت نام کنند. پوشش بیمه‌ای از جمله این که سال گذشته از ۵۰ کیلومتر به مرز مانده این پوشش برقرار شده بود، اما در پشنهاد جدید از ۱۰۰ کیلومتر است و تقریبا تمام بخش‌های در ارتباط با راهپیمایی را پوشش می‌دهد.

او در پاسخ به این سوال که برای بیمه اربعین هزینه چقدر مطرح شده است؟ گفت:هنوز هزینه‌ها نهایی نشده است، اما بنای ما همانند پارسال این است بخشی که به مردم مرتبط می‌شود با کمترین فشار روی مردم باشد و اجازه دهیم که همه از این امکان استفاده کنند.

او در ادامه گفت: حتی در پوشش بیمه‌ای اتوبوس‌های شهری سال گذشته برای اولین بار در تاریخ صنعت بیمه ۸۰ درصد تحفیف دادیم امسال هم اخیرا در جلسه‌ای اعلام آمادگی برای همکاری و همراهی را کردیم.

بهزاد پور می‌گوید: در نهایت سال گذشته هیچ شکایتی از صنعت بیمه ثبت نشد.

آخرین جزئیات از بیمه اربعین اعلام شد

برچسب ها:
مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
رفتن به ابتدای صفحه