امروز: July 24, 2024

اقتدار فزاینده ایران با دستیابی به لیتیوم

سیاسی تاریخ انتشار: ۰۲/۰۳/۲۵ بدون نظر   36 بازدید

اندازه فونت    
اقتدار فزاینده ایران با دستیابی به لیتیوم

اقتدار فزاینده ایران با دستیابی به لیتیوم

رسانه‌های عبری با بازتاب رسانه‌ای دستیابی ایران به منابع عظیم داخلی لیتیوم اذعان کردند که کشف این منبع راهبردی، موقعیت اقتصادی و اقلیمی تهران را تحکیم خواهد بخشید.

به نوشته خبرگزاری المیادین، روزنامه صهیونیستی معاریو، گزارش داد که تهران با کشف این میدان عظیم راهبردی لیتیوم به اعتبار بین‌المللی تهران در حوزه اقتصادی و سیاست خارجی خواهد افزود.

یک کارشناس صهیونیستی تاکید کرد که با دستیابی ایران به منبع عظیم لیتیوم، مرکز ثقل در خاورمیانه بار دیگر به تهران منتقل خواهد داشت و سهم ایران در بازارهای بین‌المللی انرژی از جمله صنعت باطری سازی، و توسعه خودروهای با فناوری الکتریسته تعیین کننده خواهد بود.

یک روزنامه صهیونیستی با پوشش این خبر اذعان کردند که دستیابی ایران به منابع راهبردی لیتیوم به مثابه پیروزی تهران در جنگ هوشمندانه با واشنگتن و «اسرائیل»، متحد دیرنش است و به استواری مناسبات تهران با چین و کشورهای جنوب شرق آسیا خواهد انجامید.

اقتدار فزاینده ایران با دستیابی به لیتیوم

در همین ارتباط، منابع رسانه‌ای صهیونیستی اقرار کرده‌اند که تهران به عنوان یک دولت در آستانه هسته‌ای شدن با کشف این منبع غنی لیتیوم در همدان با حجم ۸.۵ میلیون تن، به یک کشور «بسیار قدرتمند» اقتصادی و سیاسی بیش از پیش تبدیل شده است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
رفتن به ابتدای صفحه