امروز: July 24, 2024

رکورد بیمه ملت در سودآوری با رشد سود خالص ۴۴۲ درصدی در بهار شکسته شد

اقتصادی تاریخ انتشار: ۰۲/۰۵/۰۲ بدون نظر   34 بازدید

اندازه فونت    

رکورد بیمه ملت در سودآوری با رشد سود خالص ۴۴۲ درصدی در بهار شکسته شد

مهدی کشاورز بهادری اظهار کرد: همزمان با برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام بیمه ملت که با مهر تائید سهامداران بر رشد چشمگیر 337 درصدی سود خالص این شرکت همراه بود، صورت‌های مالی دوره منتهی به ۳۱ خرداد ۱۴۰۲ بیمه ملت در سامانه کدال منتشر شد.

عضو هیات مدیره و ناظر مالی این شرکت افزود: بر اساس صورت‌های مالی سه ماهه، رشد سود خالص بیمه ملت رکورد جدیدی را ثبت کرده است. سود خالص شرکت در مقایسه با بهار سال ۱۴۰۱، با رشد 442 درصدی، به بیش از 772 میلیارد ریال رسیده و سود عملیاتی نیز رشد ۴۶۸ درصدی را تجربه کرده است.

وی گفت: درآمد حق بیمه ناخالص شرکت نیز، به مرز 9 هزار میلیارد ریال رسیده که نسبت به بهار سال گذشته، 47 درصد بیشتر شده و درآمدهای بیمه‌ای نیز 69 درصد رشد پیدا کرده، در حالی که خسارت و مزایای پرداختی ناخالص، تنها 3 درصد افزایش پیدا کرده است.

کشاورز بهادری، تاکید کرد: موفقیت‌های بیمه ملت، در سایه ثبات مدیریتی و حمایت‌های سهامداران و اعضای هیات مدیره و تلاش مجموعه کارکنان، مدیران سطوح مختلف و نمایندگان و شبکه فروش گسترده و قدرتمند این شرکت به ثمر نشسته است.

عضو هیات مدیره بیمه ملت تاکید کرد: با انتشار صورت‌های مالی سه ماهه 1402 این شرکت، بیمه ملت گام‌های استواری را در مسیر رشد و سودآوری برداشته که موفقیت این شرکت را در سال‌های آینده نیز تضمین می‌کند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
رفتن به ابتدای صفحه