امروز: December 5, 2023

گوشت کنیایی کیلویی چند است؟

اقتصادی تاریخ انتشار: ۰۲/۰۴/۲۷ بدون نظر   18 بازدید

اندازه فونت    
گوشت کنیایی کیلویی چند است؟

گوشت کنیایی کیلویی چند است؟

قیمت گوشت در نایروبی کنیا کیلویی بین ۲۷۷ الی ۵۵۵ شیلینگ است. اگر هر شیلینگ کنیا را ۳۴۰ تومان حساب کنیم قیمت گوشت در کنیا به پول ایران کیلویی حدود ۹۴ الی ۱۸۸ هزار تومان خواهد شد. باید منتظر ماند و دید که گوشت وارد شده از کنیا با چه قیمتی به ایران می‌رسد. در سفر رییس جمهوری به کنیا، توافق نهایی برای تهاتر نیسان و تامین کنندگان گوشت قرمز کنیایی به عقد رسید و تصمیم گرفته شد که گوشت ارزان کنیایی به ایران وارد شود.

سرپرست معاونت برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی، اظهار داشت که گوشت قرمز به عنوان یکی از مهمترین مواد غذایی در سفره ایرانیان شناخته شده و دارای ارزش غذایی بالایی است. با این حال، به دلیل نیاز مصرف کنندگان، همواره کشور به سمت واردات گوشت قرمز رفته و در ۱۰ سال گذشته، میانگین ۱۰۰ هزار تن گوشت قرمز وارد کشور شده است.

شاهپور علایی مقدم افزود که اهمیت گوشت دام در سبد غذایی مردم و مواد مغذی و معدنی موجود در آن، نیاز به واردات گوشت را برای تأمین نیاز افراد مشخص می‌کند.

وی با اشاره به سفر رییس جمهوری به کنیا و تبادل نیسان آبی با گوشت قرمز و امضای تفاهم‌نامه همکاری در بخش کشاورزی، بیان کرد که در دیدار با تجار و بازرگانان کنیایی با رییس جمهور، قرارداد‌هایی برای فروش نیسان زامیاد ایرانی به کنیا و واردات گوشت قرمز به ایران امضا شده است.

گوشت کنیایی کیلویی چند است؟

برچسب ها:
مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
رفتن به ابتدای صفحه